nc + zmenila názov na Platforma CANAL +

Napísal Ivan P. 1 dňa 05 september 2019 do kategórie Magazín, Správy

platformacanalplus.png

V súlade s predchádzajúcimi informáciami došlo v utorok 3. septembra 2019 k premenovaniu poľskej DTH služby nc + na Platforma CANAL +. Operátor už skôr ohlásil rebranding na september ale nebolo známe, kedy konkrétne k tejto zmene dôjde.

Hlavné zmeny si mohli všimnúť zákazníci už na internete. Doména ncplus.pl je teraz presmerovaná na pl.canalplus.com.

Nový názov poľskej satelitnej platformy sa rozhodol prevádzkovateľ osláviť priamo so svojimi zákazníkmi. Všetkým klientom, ktorí uzavrú novú zmluvu na televízne služby Platformy CANAL + na 24 mesiacov, v závislosti na vybranom paketu, budú môcť využívať televízne služby za 0 zlotých prvé tri mesiace alebo môžu získať zníženú cenu predplatného za toto obdobie.

V závislosti na vybranú promo ponuku budú mať klienti voľný prístup k programu CANAL + 4K Ultra HD, prijímaču 4K UltraBOX + a programom Polsat Sport Premium.

Operátor tiež prichystal špeciálnu kolekciu 20 napínavých akčných filmov s najväčšími hviezdami svetovej kinematografie. Filmy môže divák sledovať na televíznej obrazovke po pripojení prijímača k internetu a v nc + GO na počítači, tablete či smartphone.

Všetci zákazníci, ktorí uzatvoria novú zmluvu na televízne balíčky v období od 3. do 14. septembra 2019 môžu využiť propagačnú akciu "Try & Buy", v rámci ktorej môžu otestovať televíznu službu Platformy CANAL + a zrušiť zmluvu bez akýchkoľvek poplatkov.

zdroj: satkurier.pl

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget