Penthouse spúšťa ďalší 3D kanál

Napísal Torben N. 1 dňa 25 máj 2011 do kategórie Magazín, Správy

Na pozícii Skylink a CS Link

Penthouse Digital Media Productions Inc, spoločnosť prevádzkujúca  erotické kanály Penthouse podpísala zmluvu na šírenie ďalšieho 3D kanálu s najväčším poskytovateľom satelitných služieb v Európe, spoločnosťou SES Astra.

penthouse-3d-image

Tento kanál bude šírený prostredníctvom družive Astra 3B na pozícii 23,5 E, na frekvencii 11788, teda presne z pozície, ktorú využívajú aj tuzemskí satelitní operátori Skylink a CS Link. V prípade ak títo operátori prejavia záujem zaradiť tento nový 3D kanál do svojej ponuky, nič im v tom nebude brániť a diváci zo Slovenska a Čiech si tam môžu vychutnať poctivú dávku šťavnatej erotiky v 3D. Penthouse 3D 1 už „beží“ na satelite Astra 3B od marca tohto roka.

"Veľmi nás teší, že s nami Penthouse podpísal zmluvu na šírenie svojho druhého programu pomocou satelitu Astra. Potvrdzuje to našu vedúcu pozíciu na poli 3D televízie," uviedol pri tejto príležitosti Chief Commercial Officer SES Ferdinand Kayser. Pozícia 23,5 stupňa východne sa tak stáva výhodnou pre šírenie služieb Direct-to-Home (doručenie obsahu z družice priamo k zákazníkovi) a Direct-to-Cable (káblová televízia). Ako prínosnú zhodnotil spoluprácu s SES aj výkonný riaditeľ FriendFinder Networks Inc., ktorá je vlastníkom Penthouse Digital Media Productions, Marc Bell.

Zdroj: digizone.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Torben N.

Chcete písať pre náš portál honorované články? Kontaktujte nás na email.

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget