Plustelka a Plustelka Viac sa rozširujú do ďalších lokalít

Napísal Ivan P. 1 dňa 17 júl 2018 do kategórie Magazín, Správy

plustelka.png

Slovenská platená terestriálna platforma Plustelka a doplnkový balíček Plustelka Viac sa rozširujú do ďalších lokalít na Slovensku. Aktuálne túto službu môžu prijímať domácnosti už v siedmich lokalitách.

Spoločnosť Towercom ohlásila ďalšie rozšírenie pokrytia Plustelky a Plustelky Viac. Do septembra (septembra) je naplánované spustenie Plustelky Viac na ďalších siedmich vysielačoch a to aj v nových lokalitách ako sú Bachledova dolina (15.7.), Trnava (1.8.), Nové Zámky (1.8.), Malacky (1.9.) Či Štrbské Pleso (1.9.2018).

Rozšírený balík Plustelka Viac bol doteraz dostupný zo siedmich vysielačov - Bratislava, Nitra, Topoľčany, Banská Bystrica, Tatranská Lomnica, Prešov a Košice.

Vedľa balíčka Plustelka Viac rozširuje spoločnosť Towercom tiež dostupnosť hlavného plateného balíčka Plustelka. Novo si programy tejto služby naladia domácnosti v okolí vysielačov Stropkov a Rožňava (od 1.8.2018) a od prvého septembra tiež v okolí vysielačov Prievidza a Bojnice.

"Naším cieľom je približovať sa a uspokojovať potreby televizných Divákov a neustále pracovať na tom, aby sme im priniesli čo najlepší divácky zazitok," uviedol Ivan Peschl, riaditeľ spoločnosti Towercom.

Balíček Plustelka tvorí 20 programov za cenu od 4,99 € mesačne. Doplnkový balík Plustelka Viac obsahuje ďalších sedem staníc prevažne v HD rozlíšení za mesačný doplatok 2,99 €.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget