Plustelka sa rozšíri o doplnkový balík Plustelka Viac

Napísal Ivan P. 1 dňa 28 máj 2018 do kategórie Magazín, Správy

plustelka.png

Pozemná platená televízia Plustelka sa rozšíri o ďalšie programy. Spoločnosť Towercom spustí už v budúcom mesiaci pre oblasť západného Slovenska doplnkový balík Plustelka Viac.

V balíčku Plustelka Viac bude niekoľko filmových a seriálových kanálov ako sú FilmBox, FilmBox Premium, CS Film / Festival Film alebo Epic Dráma. Pre milovníkov cestovania prichystal operátor stanicu Travel Channel a pre nadšencov varenia kanál TV Paprika. Pre športových fanúšikov bude Plustelka Viac obsahovať aj stanicu FighBox plnú bojových umení či wrestlingu.

"Teší ma, že stále viac a viac rozširujeme našu ponuku a tak prinášame domácnostiam bohatší výber pre ešte bohatšie televízne zážitky,," uviedol k novému balíčku Plustelka Viac generálny riaditeľ spoločnosti Towercom Ivan Peschl.

Balíček Plustelka Viac bude ponúkaný ako doplnkový balíček k hlavnému tarifu Plustelka Štandard. Záujemcovia o balík Plustelka Viac si teda musí objednať aj hlavný balík Plustelka Štandard.

Programový balíček Plustelka Viac bude ponúkaný za 2,99 eur mesačne a bude ho možné zaobstarať u miestnych zmluvných predajcov Plustelky. Záujemcovia môžu stále využiť akčnú ponuku pre základný balíček "Standard za 4,99 eur mesačne pri ročnej viazanosti.

Nový balíček Plustelka Viac, ako už bolo v úvode uvedené, bude spočiatku dostupný len pre divákov v okolí miest Bratislava a Nitra. Čoskoro bude ponuka Plustelka Viac dostupná aj v ďalších krajských mestách ako je Žilina, Prešov a Banská Bystrica. Všetky stanice budú dostupné v HD rozlíšení s výnimkou kanálov TV Paprika a FilmBox, ktoré budú vysielané v klasickom SD rozlíšení.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget