Slovak Sport TV3 ukončí k 15.1.2015 vysielanie

Napísal Ivan P. 1 dňa 13 január 2015 do kategórie Magazín, Správy

1405611907.gif Prevádzkovateľ skupiny Slovak Sport TV pripravuje zmenu vo svojej rodine športových kanálov. Dňa 15.1.2015 Bude ukončené vysielanie tretieho programu Slovak Sport TV3. Prenosy z tejto stanice sa presunú na prvý si Druhý program, slovenský Sport TV.

"" Slovenský operátori, ktorí mali Trojku, dostanú Dvojku (Slovak Sport TV2 - pozn. Redakcie) "," uviedol na otázku webu parabola.cz Róbert Greguš, riaditeľ rodiny tematických kanálov Slovak Sport TV.

"" Tým, že sme prišli o nejaké vysielacie práva, tak Trojka nemá na Slovensku opodstatnenie. Prenosy sa z nej presunú na Jednotku (Slovak Sport TV1 - pozn. Redakcie) a Dvojku a zjednotíme vysielanie kanálov v Čechách a na Slovensku. Teraz je to také disproporčné. Jednička je na Slovensku platená, v Čechách je free a opačne "," vysvetlil Greguš.

Štruktúra kanálov Slovak Sport TV po konci tretieho okruhu
Akú budú mať štruktúru Slovak Šport TV1 a Slovak Šport TV2 po konci tretieho programu? "" Jednička bude prémiový kanál vysielaný v Čechách a na Slovensku a Dvojka sa bude v podstate zameriavať na slovenský a český šport a prípadne ďalšie zápasy, ktoré sa nedostanú na Jednotku, a ktoré máme zakúpené "," povedal webu parabola.cz Róbert Greguš.

Slovak Sport TV3 odštartoval v polovici septembra 2013. Stanica spočiatku nebola dostupná pre satelitných divákov, neskôr bola zaradená do sietí skupiny Slovak Telekom (Nová Digi TV, Magio Sat). Od 11.11.2013 je program šírený v celoplošnom DVB-T multiplexe na Slovensku vo formáte MPEG-4. Vysielanie je preto dostupné na modernejších televízoroch a set top boxoch s podporou kodeku MPEG-4 / H.264.

zdroj:parabola.cz

 

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget