Spoločnosť UPC DTH získala na International Business Awards 2013 ocenenie Gold Stevie®

Napísal Ivan P. 1 dňa 27 november 2013 do kategórie Magazín, Správy

Slovenská republika, Bratislava - 26. november 2013– Spoločnosť UPC DTH S.à r.l., ktorá pod značkou freeSAT poskytujupckabl.jpge služby satelitnej televízie v Českej republike a na Slovensku, získala na 10. ročníku International Business Awards cenu Gold Stevie® za najvyššiu úroveň zákazníckych služieb v regióne strednej a východnej Európy. Hodnotiaceho procesu sa zúčastnilo viac než 300 profesionálov zcelého sveta.

Stevie® Awards, známe tiež ako Stevies, sú udeľované s cieľom oceniť úsilie aúspechy realizované spoločnosťami a podnikateľmi na celom svete. UPC DTH toto ocenenie získava za zaistenie konštantne vysokej úrovne podpory a dostupnosti služieb pre svojich zákazníkov.

„Získanie Gold Stevie® za najlepšie služby zákazníkom je pre nás veľkou cťou. Toto ocenenie je výsledkom našej dlhodobej snahy poskytovať čo možno najlepšiu podporu všetkým zákazníkom freeSAT na maďarskom, českom i slovenskom trhu,“ okomentovala zisk ocenenia Tunde Hubina, riaditeľka oblasti zákazníckej starostlivosti UPC DTH S.à r.l.

Dôraz na komunikáciu so svojimi zákazníkmi kladie freeSAT dlhodobo. Z tohto dôvodu spolupracuje na území ČR a SR so spoločnosťou Competence Call Center (CCC), ktorá je jedným z najvýznamnejších prevádzkovateľov call centier v Európe.

Vzájomná kooperácia obidvoch partnerov si pritom na svoje konto už predtým pripísala dve ocenenia – konkrétne bronzovú medailu v kategórii Tím zákazníckych služieb roku, ktorá bola udelená opäť v rámci medzinárodnej obchodnej ceny Stevie® Awards, a bronzovú medailu na podujatí Contact Center World Awards 2011.

Podrobnejšie informácie o International Business Awards a zoznam výhercov Stevie® Awards sú k dispozícii na http://www.stevieawards.com.


 

Zdroj:PR, UPC DTH

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget