Televízia Relax bude vysielať Dámsky klub

Napísal Ivan P. 1 dňa 10 september 2014 do kategórie Magazín, Správy

Česká komerčná stanica TV Relax bude od 15. septembra vysielať reláciu známej televíznej hlásateľky Marie Tomsovej - Dámsky klub. V relácii sa ale objaví aj Miss Českej republiky 2004 Jana Doležalová. Na premiérový diel sa môžete tešiť v pondelok 15.9. od 16:00 hodíny.

Pôjde o zábavnú šou o každodenných starostiach, problémoch plná tipov a trikov na ľahký život aj rád odborníkov.

115.jpg 

Relax chystá aj ďalšie novinky a zmeny. Popoludňajšia živá šou z pražského OC Palladium nesie od septembra nový názov a to Hviezdy z Palladia. So svojimi obľúbenými moderátormi Veronikou Petrovou, Geny Ciatti a Šimonom Jelínekom, sa tak môžete stretávať pravidelne ďalej. Tešiť sa môžete na rubriky Právna poradňa, Jóga s Monikou alebo novú Psychoporadňu.

Seriál Divoký Anjel sa blíži ku šťastnému koncu. Na základe priania televíznych divákov sa TV Relax rozhodla celý seriál opakovať a to každý všedný deň v 19:30 hodín, repríza je nasledujúci deň v 8:20 hodín. Seriál Pobrežná hliadka bude aj naďalej na televízií Relax od pondelka do nedele o 20:20 hodíne s reprízou nasledujúci deň v 9:10 hodíne. Seriál J.A.G. bude na jeseň na Relaxu od 18:35 hodiny od pondelka do piatku a cez víkend o 22:20. Repríza nasledujúci deň o 10:05 hod.

V septembri nebudú chýbať ani filmové novinky, Celebrity sro, Krampovoloviny, Novotný za humnami a Bleskové správy.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget