TV Lux v 1. multiplexe, JOJ Cinema v ponuke platenej Plustelky

Napísal Ivan P. 1 dňa 23 jún 2015 do kategórie Magazín, Správy

Slovenské pozemné televízne vysielanie dočkalo niekoľkých zmien. V prvom DVB-T multiplexe sa objavila stanica TV Lux, platená televízia Plustelka sa rozšírila o program JOJ Cinema.index.jpg

Žiadaná televízna stanica TV LUX sa presúva do prvého celoplošného multiplexu a stáva sa tým súčasťou bezplatnej ponuky Voľná ​​telka. Stanica vysiela voľne (FTA) a to v staršom kompresnom štandarde MPEG-2. Znamená to, že vysielanie môžu prijímať aj domácnosti na starších set top boxoch či televízoroch, ktoré majú podporu len formátu MPEG-2.

Diváci, ktorí doposiaľ TV Lux sledovali v 4. multiplexe, musia spustiť automatické vyhľadávanie nových televíznych staníc na televízore alebo set top boxe. Stanica TV Lux sa uloží na novej pozícii.

plustelka.pngFilmový kanál JOJ Cinema, ktorý odštartoval pravidelné vysielanie minulý pondelok, rozšíril svoju distribúciu. Stanica sa stala súčasťou platenej pozemnej televízie Plustelka.

JOJ Cinema bola umiestnená do balíčka Plustelka štandard bez cenovej zmeny .jojc.jpg

Pripomeňme, že JOJ Cinema plánuje ročne priniesť viac ako 50 titulov v premiére, zhruba 90% videotéky budú tvoriť filmy natočené od roku 2010.

zdroj:parabola.cz.

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget