V Európe je vďaka Telekom Srbija a SES Video k dispozícii nový srbský televízny balík

Napísal Ivan P. 1 dňa 16 máj 2018 do kategórie Magazín, Správy

ses.jpg

Telekom Srbija a SES Video prinesú 10 televíznych kanálov divákom v krajinách bývalej Juhoslávie a Európy vďaka orbitálnej pozícii 23.5 stupňa východnej dĺžky.

Vďaka novej distribučnej zmluve medzi Telekom Srbija a SES Video bude naprieč Európou spustený nový digitálny balíček, šírený z družice na orbitálnej pozícii 23.5 stupňa východnej dĺžky.

Spoločnosť SES dnes oznámila, že v rámci novej zmluvy, podpísanej na niekoľko rokov, si Telekom Srbija bude prenajímať satelitnú kapacitu na družici ASTRA 3B, aby mohla distribuovať nový balíček televíznych kanálov na káblových a IPTV sieťach v Európe so zameraním na Srbsko, Chorvátsko, Bosnu, Slovinsko, Macedónsko a Čiernu Horu. Nový balíček bude pri spustení obsahovať sedem kanálov vrátane Agro TV, Film Klub, Kitchen TV, Star TV a Zenska TV. Ďalšie tri kanály pribudnú v lete.

Pre nás je tento krok veľmi významný z toho dôvodu, že môžeme náš miestny a regionálny obsah ponúkať Európe prostredníctvom sietí našich partnerov, "uviedla Marijana Vukašinović, riaditeľka obsahu v Telekom Srbija. „Tento televízny balíček ponúka divákom po celej Európe širokú ponuku srbských a regionálnych televíznych programov. So spoločnosťou SES sme v posledných rokoch spolupracovali na rôznych projektoch a kvalitnejšieho a spoľahlivejšieho partnera si nevieme predstaviť.“

Sme veľmi radi, že môžeme so spoločnosťou Telekom Srbija spolupracovať na rozšírení jej video ponuky vďaka našim vysoko kvalitným vysielacím službám, "uviedol Martin Ornass-Kubacki, viceprezident SES Video pre predaj v strednej a východnej Európe. „Táto dohoda a ponuka úplne nového televízneho balíčka pre Európu je ďalším úžasným krokom, ktorý posilní vzájomnú spoluprácu s naším dlhoročným srbským partnerom.“

zdroj: SES

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (1 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget