Amiko A3 Diskusia

Viac
25 nov 2015 08:26 #16797 od miro9301
Odpoveď od miro9301 na tému Plugin Amiko A3
prosim t a vedell bysimi poradit kde sa da stiahnut aktualny setting na skylink a astru 19,2e dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
25 nov 2015 11:02 #16800 od Stefan08
Odpoveď od Stefan08 na tému Plugin Amiko A3
technet.euweb.cz/e2s.html

Uprav si to v DreamboxEdit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
26 nov 2015 21:16 #16805 od darkdevilll
Odpoveď od darkdevilll na tému Plugin Amiko A3
nebol som tu dlhšie. je aj upc-ice. hodím do downloadu cez víkend. timeshift je ok len s interným hdd, na usb blbne. túto funkciu nevyužívam, ale skúšal som ju na poslednej bete sparku.
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: gladius

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
27 nov 2015 11:01 #16810 od gladius
Odpoveď od gladius na tému Plugin Amiko A3
Ďakujem. Konečne relevantná odpoveď. Máš vyskúšaný ak nejaký konkrétny hdd? Toto potrebujem nutne vyriešiť.
Skúšal som natiahnuť aj tie tvoje pikony cez funkciu load picons a nefunguje to. Tvrdí, že v adresári nie sú. V čom môže byť problém?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
27 nov 2015 23:54 #16813 od darkdevilll
Odpoveď od darkdevilll na tému Plugin Amiko A3

gladius napísal: Ďakujem. Konečne relevantná odpoveď. Máš vyskúšaný ak nejaký konkrétny hdd? Toto potrebujem nutne vyriešiť.
Skúšal som natiahnuť aj tie tvoje pikony cez funkciu load picons a nefunguje to. Tvrdí, že v adresári nie sú. V čom môže byť problém?


hitachi, seagate. WD má problémy. Tie picony asi naprd inštaluješ. Vyber len disk a potvrď, nezachádzaj ďalej do adresára, nájde si to samo. občas to tiež zblbne, tak len opakuj inštaláciu.

Ako som sľúbil,dávam do downloadu konfigurovaný oscam komplet.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
27 nov 2015 23:57 #16814 od darkdevilll
Odpoveď od darkdevilll na tému Plugin Amiko A3
ak bude čas, do nedele spravím komplet picony na full upc,shitlink aj cigi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
28 nov 2015 15:21 #16817 od gladius
Odpoveď od gladius na tému Plugin Amiko A3
Mal som mysli SSD disk so SATA III. Dal by si ho tam, alebo by si stavil na klasiku ? Napr. Seagate Momentus ( s týmto to testovali v ellane)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
28 nov 2015 16:11 #16819 od darkdevilll
Odpoveď od darkdevilll na tému Plugin Amiko A3
Ja vsádzam na klasiku. Testované to bolo, ale čas je sviňa. Robím PC a s SSD mám také onaké skúsenosti. Sú ľudia, čo nemali problém s SSD, ale percento problémov je dosť vysoké. SSD disky sú ešte v plienkach, ako aj usb. často odchádzajú čipíky. USB zahodíš do koša a neuznaná reklamácia ťa ani nebude sr...ť, kvôli pár éčkam./však sú aj v keksíkoch/ Ale hdd koštuje podstatne viac.
A ako si napísal, a aj si sa trafil, seagate no problema!
To je len môj názor, neberte to vážne. / možno výrobu SSD presunú v Chine zo špinavej garáže do čistej továrne a prestanú sa kaziť. :woohoo: /

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
30 nov 2015 10:44 #16832 od gladius
Odpoveď od gladius na tému Plugin Amiko A3
Ahoj, disk objednaný, napíšem skúsenosti. Picony sa podarilo nainštalovať, ale z nejakých príčin sa mi v prehľade programov nezobrazujú. Keď dám ku konkrétnemu programu download picon, tak mi napíše download error. Čo zasa robím zle?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
30 nov 2015 11:08 #16833 od tras
Odpoveď od tras na tému Amiko A3 Diskusia
Ukážu sa až po reštarte.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
30 nov 2015 12:49 #16834 od gladius
Odpoveď od gladius na tému Amiko A3 Diskusia
Neukázali sa ani po klasickom reštarte, ani po vypnuti a zapnutí z deep standbay. Ale ešte som neskúšal natvrdo to vypnúť zo zásuvky. Vyskúšam.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
30 nov 2015 16:27 #16835 od darkdevilll
Odpoveď od darkdevilll na tému Amiko A3 Diskusia

gladius napísal: Neukázali sa ani po klasickom reštarte, ani po vypnuti a zapnutí z deep standbay. Ale ešte som neskúšal natvrdo to vypnúť zo zásuvky. Vyskúšam.

ale sa ukážu. je treba prepnúť vo výbere zobrazenia napr. na poskytovateľa, a potom späť na všetky programy. Ak nie, tak cez ftp v adresári uprav atribúty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
02 dec 2015 08:45 #16842 od gladius
Odpoveď od gladius na tému Amiko A3 Diskusia

darkdevilll napísal:

gladius napísal: Neukázali sa ani po klasickom reštarte, ani po vypnuti a zapnutí z deep standbay. Ale ešte som neskúšal natvrdo to vypnúť zo zásuvky. Vyskúšam.

ale sa ukážu. je treba prepnúť vo výbere zobrazenia napr. na poskytovateľa, a potom späť na všetky programy. Ak nie, tak cez ftp v adresári uprav atribúty.


V PID info stanice som našiel sevices,napr. 0X759E a v adresari piconov som tomuto pikonu zmenil nazov a dal príponu png. Stále nič. Tvoje názvy majú inú štruktúru, tak neviem, či dávam správny názov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
02 dec 2015 14:54 #16848 od darkdevilll
Odpoveď od darkdevilll na tému Amiko A3 Diskusia
nie nedávaš správny názov. Spark2 editor to vyrieši.Tak si prosím ťa urob zálohu programov, otvor ju v editore a priraď si picony.
ak to nevieš,pošli mi tvoj setting./hoď mail ja ti odpíšem/.
asi mi naozaj neostáva nič iné,len urobiť komplet picony, tak mi prosím upresnite rozsah balíčkov o ktorý máte záujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
03 dec 2015 08:01 #16850 od gladius
Odpoveď od gladius na tému Amiko A3 Diskusia
Neviem, či mám v prijímači spark2 editor. Dnes mi dôjde nový interný disk, tak urobím backup .a vyberiem z neho setting. Dúfam, že tam bude. Hneď vyskúšam aj funkciu timeshift, či nebude padať ako pri usb disku. Môj mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.233 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu