VUZdravím. Potřebuji pomoc, neb už jsem zoufalý.

  • Vesly
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
09 jún 2016 08:32 #18472 od Vesly
Zdravím.

Potřebuji pomoc, neb už jsem zoufalý.
Dva dny se snažím najít dané a nic...
Mám Vti 9.0.3 , SKIN Pingu Tm

Na DO jsou šipky NAHORU DOLU VLEVO VPRAVO a OK tlačítko. Před novou image jsem měl nastaveno, když zmáčknu NAHORU, nebo DOLU , tak se zobrazí seznam pořadů. Tlačítko OK, se dalo stisknout i 2x , podle toho jaký INFOBAR jste chtěli. Nyní NAHORU DOLU rovnou přepíná a OK tl. dělá seznam pořadů, na druhý infobar se ani nedostanu.

Další věc je ta, že moje oblíbené pořady ve FAVOURITES nejsou očíslovány od 1., ale až někde od 269... dá se to upravit ?


Poslední věc je, že s novou image mi nejde nastavit WEATHER plugin, přestože město mám vyplněné a ID je správné...


Díky moc.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
09 jún 2016 11:41 #18473 od ZdenekMi
Při přechodu na VTi 9.0.3 byla změna v pluginu Multi QuickButton. Takže si možná budete muset znovu namapovat tlačítka. Ovlivňuje to ale i použitý skin. Takže pokud by to nešlo, tak se přepněte na AtileHD a v něm si to upravte jak potřebujete a pak se zase přepněte na skin, který používáte.

Ty ostatní věci také mohou souviset s použitým skinem. Používám HDGlass16 a tam tyto problémy nemám. Zkuste jak se vám to bude chovat s jiným skinem.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.131 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu