Xtrend ET10000 - problem s ladenim DVB-C tunera

  • streethawk
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
21 jún 2016 15:34 - 21 jún 2016 15:36 #18594 od streethawk
Zdravim vas borci,

kupil som minuly tyzden do tohto boxu DVB-C tuner, mal by to byt original do tohto boxu, myslim, ze je to samsung ako aj DVB-S2 tunery...v boxe mam uz nainstalovane 3x DVB-S2 tunery a chcel som pridat tento stvrty, ALE ked som po instalacii DVB-C tunera zapol box, ani mi ho nezobrazilo v nastaveniach tunerov, instaloval som ho na 4-tú pozíciu vo vnútri boxu, kedže som neuspel, pokúsil som sa poprehadzovať tunery a hodil som ho na prvú pozíciu a do zvyšných som dal DVB-S2, po zapnuti uz sa tuner objavil, ale nastavenia sa mi zdali divne. Ked idem ladit DVB-C na TV pustim ladenie a cakam, tu su 3 moznosti nastavenia, jedna je nastavit providera, ale tipujem ze to funguje tak max. pre nemecko, pretoze slovensky tam nebol ziaden, dalsia moznost skenovat frekvencie s urcitym krokom a posledna bola podla nejakych pasiem.

Katastrofa...skusil som vsetko, ale naslo mi max jeden transponder...aj ten nesiel kvoli slabemu signalu a dokonca velakrat mi ladenie zlyhalo, resp. zamrzlo a musel som restartovat box...
Toto vsetko som robil na OpenATV image, len pre info
Potom som skusil rozne Image (OpenPli, HDF, XTA) ale to iste...
Este poznamenam, ze ten isty kabel ked strcim do TV tak pekne najde vsetky stanice...len ja to chcem mat vsetko v boxe...

Viete nejako poradit? Nieco som sa docital na zahranicnych forach, ze boli nejake problemy s drivermi pre DVB-C ci take nieco, ale predpokladam, ze ked tam dam najnovsi SW tak by to malo ist, navyse som skusil rozne Image...

Dakujem za akekolvek rady ktore ma posunu dalej...

Streethawk zo ZA ;-)

VU+ Duo 4K, VU+ Zero 4K, Denon 2400X, Panasonic TX-58DX780E
Posledný krát upravené:21 jún 2016 15:36 streethawk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
21 jún 2016 16:16 #18595 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Xtrend ET10000 - problem s ladenim DVB-C tunera
Myslím, že ty problémy s drivery byly pokud se používalo víc v přijímači DVB-C tunerů. A také pokud se použil hybridní DVB-T2/C tuner, tak se musely frekvence pro vyhledávání zadávat ručně.
Ale to už by všechno snad mělo být v driverech vyřešené.

Ale DVB-C tuner jsem nikdy nepoužíval, tak osobně moc neporadím.

Zkuste napsat dotaz na xtrend.sk/poradna/

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.144 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu