VTi 11.0.0

Viac
07 dec 2016 15:25 #19676 od edob
VTi 11.0.0 bolo vytvorené edob
Dobrý deň všetkým. Keďže skončila podpora VTi 9.0 nainštaloval som VTi 11.0.0. Okrem toho, že som musel komplet konfigurovať celý Vu+SOLO SE V2 znovu, mám problém s tým, že mi nechce otáčať anténu pri prepnutí programu. Najprv som mal anténu otočenú na Astra1, takže sa mi nedalo prepnúť na Astra3, i keď programy sa naladili. Ani neviem akým zázrakom som sa dostal potom na Astru3, ale teraz zase nejdú prepnúť programy z Astry1. Tuner je nastavený na motorický pohon, ale nič sa nedeje. Predtým mi automaticky podľa programu natočilo anténu.

Druhý problém je s balíčkom Cool TV Guide. Bez problémov sa nainštaloval, následne som nastavil červené tlačítko pre spustenie, ale to nefunguje. Takže okrem tej nastavovacej obrazovky sa s ním nedá nič robiť.

Som z toho na pepku, poradí niekto?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
07 dec 2016 17:16 #19678 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému VTi 11.0.0
Já jsem tedy aktualizoval Vu+ Solo 4K online z 9.0.3 na 11.0 a všechno mě funguje jak má. I Cool TV Guide. Nezaznamenal jsem zatím žádný problém. Ale motor nemám, to nevyzkouším.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
07 dec 2016 18:29 #19679 od edob
Odpoveď od edob na tému VTi 11.0.0
Tiež som mal pôdne vo Vu+SOLO SE nainštalovaný Vu+ Solo 4K, ale online aktualizácia mi nešla, tak som stiaho,l zo stránok podpory VTi, VTi 10.0.0 pre Vu+SOLO SE a komplet preinštaloval. Po niekoľko násobnom nastavovaní tunerov sa mi nakoniec spustil Cool TV Guide i keď v tomto smere som nič nerobil. Ale stále mi nejde otáčanie antény, dokonca ani keď ručne prepnem satelit (z ponuky satelity), anténa sa nepohne, takže momentálne Astra1 nefunkčná.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
08 dec 2016 17:51 #19683 od johny_sk
Odpoveď od johny_sk na tému VTi 11.0.0
Priklanam sa k nazoru ZdenkaMi - ja som urobil presne to iste (aktualizacia online z 9.0.3) a vsetko funguje dobre - vratanie natacanie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
08 dec 2016 18:57 #19684 od edob
Odpoveď od edob na tému VTi 11.0.0
Nakoniec pomohlo prepnutie druhého tunera. Teraz je všetko OK. Problém bol zrejme v tom, že mi nešlo spraviť upgrade priamo z TV a musel som vlastne spraviť novú inštaláciu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
10 dec 2016 15:58 #19720 od Bruco4
Odpoveď od Bruco4 na tému VTi 11.0.0
Aktualizoval som vu solosev2 aj vu zero.Kazdy den rano najdem oba pristroje "zmrznute".Dal by sa preinstalovat znova na 9.0.3? Poslwedne tri dni mrznu uz aj pocas dna.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
10 dec 2016 16:22 #19721 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému VTi 11.0.0
Buď ze zálohy, pokud jí máte. Nebo nainstalováním čistého image. Nebo nahráním konkrétního image od Ellano, pokud máte přijímač od Ellano.

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
10 dec 2016 19:59 #19725 od Bruco4
Odpoveď od Bruco4 na tému VTi 11.0.0
Dakujem ,za radu. Jeden z primacou je od ellana druhy nie.Dam cistu instalaciu a uvidim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
08 jan 2017 12:37 #20036 od Bruco4
Odpoveď od Bruco4 na tému VTi 11.0.0
Tak sa mi to podarilo vyriešiť.Jeden som vrátil zalohu 9.0.3 a fungoval bez chyby.Solo som ale nechal povodne teda po aktualizacii a mrzlo tak 3 krát za deň.Nakoniec po aktualizacii zo 6.1.2017 som spravil reset nadstavení ,odinštalovanie všetkých balíčkov a znova reset .Solo bezi 2 deň bez mrznutia zo systemom VTi 11.0.1.Cez týždeň aktualizujem Zero a uvidím.Inak na Zero ktoré som zakúpil tu na Ellano by som prijal aj nakonfigurovanu zalohu od Vas(Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.).Samozrejme dám vedieť ako to dopadlo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
08 jan 2017 14:03 #20040 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému VTi 11.0.0
Tak to super.

O tu zálohu napište mailem na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. s číslem objednávky nebo faktury. Pošlou vám jí v pondělí nebo úterý.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.187 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu