Skúsenosti so Skytec

  • kubik1977
  • Návštevník
  • Návštevník
18 feb 2013 09:49 #2754 od kubik1977
Odpoveď od kubik1977 na tému Re: Prijimac mi na HD programoch zacal zamrzat.
a kde by som nasiel setting ktoru by som nainstaloval s usb na astru 23,5 a upc?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
18 feb 2013 09:52 - 26 máj 2013 23:38 #2755 od Radis
je přesně tam, kde jsi jej hledal, jen jej tam nedável přes USB klíč, ale přes PolarEditor

digitalne.ellano.sk/forum/skytec-addony-...-a-ine/1465-settingy
Posledný krát upravené:26 máj 2013 23:38 mod

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • kubik1977
  • Návštevník
  • Návštevník
18 feb 2013 19:15 #2758 od kubik1977
Odpoveď od kubik1977 na tému Re: Prijimac mi na HD programoch zacal zamrzat.
takze setting som dal cez program polar editor a robi to stale.je ale zaujimave ze cely den je vsetko ok a vecer okolo osmej to zacne blbnut

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
18 feb 2013 20:57 #2759 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Re: Prijimac mi na HD programoch zacal zamrzat.
Dobrý den,

jestli to dělá v nějakou konkrétní dobu, tak by se mohlo jednat o nějaké rušení:

- elektromagnetické od okolních spotřebičů, sousedů, wifi, v elektrické rozvodu....

Což se bohužel hledá velice špatně a většinou to chce vylučovací metodou.

STB připojit na jiný elektrický okruh, umístit na jimé místo, postupně při rušení zkoušet vypínat jednotlivé spotřebiče, použít stabilizár napětí apod.

Zdenek

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • kubik1977
  • Návštevník
  • Návštevník
19 feb 2013 10:54 #2762 od kubik1977
Odpoveď od kubik1977 na tému Re: Prijimac mi na HD programoch zacal zamrzat.
ale preco hd programy preco nie aj sdckove?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
19 feb 2013 11:19 #2765 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Re: Prijimac mi na HD programoch zacal zamrzat.
Těžko říct. Jsou všechny ze stejného TP nebo TP se stejnou polarizací?

Měl jsem před Skytecem Arivu a ta mě dělal něco podobného. Vše fungovalo, dokud jsem neodjel v pondělí do práce mimo domov. Pak se spolehlivě kousla. V když jsme se v pátek vrátil, tak jsem jí restartnul a přes víkend šplapala jak hodiny. A když jsem odjel, zase se kousla - snad jako kdyby to věděla, že jsem pryč. Zkoušel jsem všechno možné, ale nepřišel jsem na to, čím to bylo způsoběné. Tak jsem koupil Skytec a problém zmizel. Arivu jsem dal kamarádovi a u něj už rok šlape spolehlivě bez zamrzání.

Co na to říct.... Dodneška nevím, co to způsobovalo.

Zdenek

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • kubik1977
  • Návštevník
  • Návštevník
19 feb 2013 11:23 #2766 od kubik1977
Odpoveď od kubik1977 na tému Re: Prijimac mi na HD programoch zacal zamrzat.
no parada

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
20 feb 2013 00:06 #2768 od peter
Ja by som vyskúšal vymazať pluginy a vyskúšať HD stanice na 19,2E. Ak to tam nebude mrznúť, hľadaj chybu v použitom plugine na ktorý by som chybu tipoval, kedže Ti to robí v čase, ked je plno ľudí pre telkou a dáta prúdia jak bláznivé :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • kubik1977
  • Návštevník
  • Návštevník
20 feb 2013 06:43 #2772 od kubik1977
Odpoveď od kubik1977 na tému Re: Prijimac mi na HD programoch zacal zamrzat.
no neviem vi to bude v plugine ale vyskusal som ine protokoly camd35, cccam a nerobi to len na cs378x tak neviem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
12 mar 2013 07:28 #2991 od povi
Odpoveď od povi na tému Re: Skúsenosti so Skytec
Vlastním prijímače Skytec Kleio (2ks)od vianoc 2012.Je v nich inštalovaný FW 2.11..34 a MCAS OCTA cam_M...1-13
Predtým Optibox Panthera a Go SAT 2050 .Karta Skylink ICE,TV Samsung UE 40D 6530
Moje skúsenosti:
+ jednoduché ovládanie,epg s sk diakritikou,pohodlné nastavenie nahrávania,dobrá kvalita nahrávky, rýchlosť prepínania kanálov,jednoduché triedenie
kánálov priamo v boxe,celkom dobrý internetový prehliadač,internetové rádiá,dobrá podpora cez ellano
- horší obraz SD aj HD , pri HD programoch na serveri občas zasekne obraz ale na klientovi zamrzne obraz aj na 5 sekúnd robí to na Markíze HD.ČT HD,ČT 4
sport HD,Nova HD.Viasat Explorer SD. pri nahrávaní sa mi dvakrát stalo, že nahrávanie ukončil po 20 minútach aj keď miesta na USB bolo dosť.
Mám z toho zmiešané pocity pretože na Panthere mi vypadával len zvuk a po dvoch rokoch experimentov som sa rozhodol pre výmenu boxu.Výber padol
na Skytec po odporúčaní predajcu. Na obraz som si už skoro zvykol len to mrznutie.Dúfam len že sa to zlepší novým FW.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
12 mar 2013 09:09 #2992 od Bravo630
Odpoveď od Bravo630 na tému Re: Skúsenosti so Skytec
nedá mi reagovať mam doma 2 Skytec Kleio a jeden Skytec 110 IR ,ja som z Kleiom spokojný na vaciej funkcií,ktoré môžem využiť.Skytec Kleio mal nainštalovaný mám 2.11.34 a ide bezva,neviem nahravanie spočíva ked si na voliš podla EPG všetko zavisí ako televízia presne začne vysielať a kedy skončí ,je to na nich ako to maju nastavené.Určite je výborný obraz pri HD ako pri SD,neviem o akom serveri to tu píšeš!!!,mne nič neseká žiaden obraz aj pri HD kanálov.či je to markiza alebo iný HD kanál,ktorý mam predplatený.Určite ho odporúčam správna voľba.Ked to robí odporúčam,na novo naištalovať nový soft.napr 2.11.39 ale čo už viem aj som čítal tak sa pripravuje nový soft 2.11.44.Treba pozrieť link.



Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
12 mar 2013 09:40 #2993 od povi
Odpoveď od povi na tému Re: Skúsenosti so Skytec
Zdieľam kartu skylink v domácej sieti,takže jeden je server a druhý je klient.Čakám na soft 2.11.44.Len neviem či to nerobí MCAS plugin na čítačku a ten mám posledný.Nahrávanie nastavujem v EPG je to najpohodlnejšie.
S kvalitou obrazu je to bohužiaľ pravda.Panthera ho má lepší,povedali to aj všetci doma už po prvom zapnutí.Možno je to"cenou" panthera stála 240e.
Kleio je určite lepší čo sa týka funkcií. Dve chybné nahrávky z možno tridsiatich nie je veľa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
12 mar 2013 09:59 #2994 od Bravo630
Odpoveď od Bravo630 na tému Re: Skúsenosti so Skytec
ja som z obrazom spokojný na 100 % tak že neviem posúdiť,ale mne nahráva super.ked viem porovnať Arivu 202E HD tak jednoznačne ma skytec Kleio dobrý obraz.Novým softom by sa malo trošku upraviť aj obraz. Všetko zaleží ako maš TV nastavení.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
12 mar 2013 11:10 #2995 od povi
Odpoveď od povi na tému Re: Skúsenosti so Skytec
V optiboxe bolo viac nastavení obrazu priamo v boxe.Teraz som to doladzoval v TV.Možno by pomohla Enigma,tam su aj nastavenia obrazu.Bojím sa však toho,že ju nebudem vedieť nastaviť na zdieľanie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
12 mar 2013 12:13 #2996 od Bravo630
Odpoveď od Bravo630 na tému Re: Skúsenosti so Skytec
ešte si nastav v prijimači rozlíšenie obrazu napr na 1080i :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.292 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu