× Pokec o čomkoľvek

Volná diskuze k Cryptobox

  • vladoucho
  • vladoucho-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
13 jan 2017 22:42 #20168 od vladoucho
Volná diskuze k Cryptobox bolo vytvorené vladoucho
Máš pravdu,strašne sprostý prijímač.Ak tam máš orgo FW,nemáš tam tam v extrax skryté menu.Ak dáš patch FW,nemáš tam nič žiadne satelity.tak čo stým?Vlado.

Nejaké plechové krabičky,DM-500s-DM-800HD SE,Octagon 918,Golden Nedia UNI box 9060-parabola ALU 100-gibertiny-motor DIGI poWER 2100A-a kopa iných hračiek.
Téma bola zamknutá.
 
Viac
15 jan 2017 12:00 #20186 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Volná diskuze k Cryptobox
Môžeš ho použiť ako podložku pod kvetináč... :lol:


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!
Téma bola zamknutá.
  • vladoucho
  • vladoucho-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
15 jan 2017 14:02 #20187 od vladoucho
Odpoveď od vladoucho na tému Volná diskuze k Cryptobox
To Titus,to nemyslíš vážne,kto predáva podložky pod kvetináč,ak ten STB má slúžiť ako STB?Neboj ja som si poradil,až na 25 krát som našiel správny FW.a už to fachčí,ale tie nervy,bože kto tieto podložky dodáva a predáva,obúchať mu to o hlavu.Nech sa darí.

Nejaké plechové krabičky,DM-500s-DM-800HD SE,Octagon 918,Golden Nedia UNI box 9060-parabola ALU 100-gibertiny-motor DIGI poWER 2100A-a kopa iných hračiek.
Téma bola zamknutá.
Viac
15 jan 2017 14:26 #20188 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Volná diskuze k Cryptobox
To sme radi že to fachčí,lebo do teraz sme sa nedozvedeli čo nefachčilo...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!
Téma bola zamknutá.
  • vladoucho
  • vladoucho-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
15 jan 2017 16:58 #20190 od vladoucho
Odpoveď od vladoucho na tému Volná diskuze k Cryptobox
Čo nefachčilo,no všetko?Podľa pravdy ak som naflashoval 25 FW tak aj keď boli z patch,nemalo to nastavenie na satelity,ako som dal origo FW,nemalo to v extrax skryté menu,nech som skúšal všetko možné a nemožné,tak sa nedarilo to nejako sprevádzkovať,strašne sprostý prijímač,Podľa dlhoročnch skúseností z rôznymi STB ,nie je na ňom nič inteligentné.Oproti tomu staršie verzie STB-Ariva-200 hd,Amiko 8000,Optikum x403P,Golden media UNI box 9060-9080-Oktagon SG-918 Difference,sú inteligentné,natívne STB.Tento Cryptobox-650 je dobrý ako podložka pod kvetináč,niečo podobné,ako už dnes všetky SD -STB.Nech sa darí.

Nejaké plechové krabičky,DM-500s-DM-800HD SE,Octagon 918,Golden Nedia UNI box 9060-parabola ALU 100-gibertiny-motor DIGI poWER 2100A-a kopa iných hračiek.
Téma bola zamknutá.
Viac
16 jan 2017 07:11 #20193 od Hrdlicka
Odpoveď od Hrdlicka na tému Volná diskuze k Cryptobox
Ahoj Vladoucho...A preco si si nekupil nejaky poriadny prijimac /ked uz mas tie dlhorocne skusenosti/ ako napriklad VU+ SOLO2 a vyssie? Predtym nez nieco kupim si precitam vsetky recenzie o tom prijimaci a nestacia len dlhorocne skusenosti.Takze ten co mas pouzi teraz ako podlozku pod kvetinac a konecne si kup nieco poriadne.Popripade tu podlozku pod kvetinac mozem od Teba odkupit.

VU+ Solo2, VU+ UNO 4k SE, Optibox Zebra, AB Cryptobox 750, AB Cryptobox 652, AB Cryptobox 650
Téma bola zamknutá.
Viac
16 jan 2017 07:25 #20194 od jelko
Odpoveď od jelko na tému Volná diskuze k Cryptobox
Ahojte,
no je krasne citat niektore diskusie. Osobne zdielam posledny Hrdlickov prispevok. Ten hovori za vsetko.
Mne osobne ide vsetko a ocenujem ze stale sa najde niekto ktory chce vylepsovat samotny box.
Bez urazky my slovac a cesi sme neskutocne sproste narody. My chceme vsetko a idealne zadarmo a samozrejme s adekvatnou reklamaciou pokial nieco nejde podla predstav.
Téma bola zamknutá.
  • vladoucho
  • vladoucho-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
16 jan 2017 09:49 #20195 od vladoucho
Odpoveď od vladoucho na tému Volná diskuze k Cryptobox
To Hrdlička,prečo by som mal dať na tvoje rady?Ja som ten AB- Cryptobox 650 nekupoval,mal som ho pre klienta nakonfigurovať,on si ho doniesol, tak aby tam fachčilo všetko.Ja mám doma V prevádzke 3x Dreambox 800SE,Golden Media UNI box 9060,Mám Parabolu Gibertiny 100cm na motore DIGI POWER 2100A,ale aj kopu iných šuntov.Na iných fórach pôsobím už viac rokov,len tu som nováčik.

Nejaké plechové krabičky,DM-500s-DM-800HD SE,Octagon 918,Golden Nedia UNI box 9060-parabola ALU 100-gibertiny-motor DIGI poWER 2100A-a kopa iných hračiek.
Téma bola zamknutá.
Viac
16 jan 2017 11:26 #20196 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Volná diskuze k Cryptobox
Stačilo urobiť po upgrade softu továrenské nastavenie a bolo by po problémoch...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!
Téma bola zamknutá.
  • vladoucho
  • vladoucho-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
16 jan 2017 13:43 #20197 od vladoucho
Odpoveď od vladoucho na tému Volná diskuze k Cryptobox
Bez urážky,to chce niekto učiť starého kozáka jazdiť na koni?Chlapci o čom vy tu rozvádzate v diskusii za rady a návody,mám ja dávno za sebou.Ja dávam továrko pred flashovaním aj po flashovaní,to je zásada ktorú praktizujem už roky.Nikdy a od nikoho nepoužívam settingy,sám si všetko nastavujem,skenujem a upravujem.Administrátor,kukni na konkurenčne AB-Fórum a nájdeš ma tam pod nickom"vlado.ucho"Ako legendu fóra.Takže stačilo na tému Cryptobox 650-už ma nezaujíma,je to za mnou a nikdy viac a ani zadarmo,ani najväčšiemu nepriateľovi.Nech sa darí.

Nejaké plechové krabičky,DM-500s-DM-800HD SE,Octagon 918,Golden Nedia UNI box 9060-parabola ALU 100-gibertiny-motor DIGI poWER 2100A-a kopa iných hračiek.
Téma bola zamknutá.
  • buco4959
  • Offline
  • Užívateľ je zablokovaný
  • Užívateľ je zablokovaný
Viac
16 jan 2017 14:04 #20198 od buco4959
Odpoveď od buco4959 na tému Volná diskuze k Cryptobox
Náhodou sú to dobré prijímače.Nie na experimentovanie ale na bežné pozeranie jednotka.
Téma bola zamknutá.
  • vladoucho
  • vladoucho-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
16 jan 2017 15:11 #20200 od vladoucho
Odpoveď od vladoucho na tému Volná diskuze k Cryptobox
Vidno že si úplný nováčik v sat.technike.Sú to sprosté prijímače na všetko,nič inteligentné čo je na iných nehľadaj.Ak ti prejdú rukami,ako mne stovky,ak nie tisíce rôznych STB,potom môžeš niečo tvrdiť.Ako som uviedol v predošlom príspevku,ani zadarmo,čo sa týka Cryptoboxov.Tak že Ende na uvedenú tému.

Nejaké plechové krabičky,DM-500s-DM-800HD SE,Octagon 918,Golden Nedia UNI box 9060-parabola ALU 100-gibertiny-motor DIGI poWER 2100A-a kopa iných hračiek.
Téma bola zamknutá.
Viac
16 jan 2017 16:29 #20201 od staman
Odpoveď od staman na tému Volná diskuze k Cryptobox
Vážení,když sleduji tuto diskusi jenom zírám.Já na cryptobox nedám dopustit a začínal jsem s 550tkou.Dneska dporučuji celé rodině a kamarádům 650tky a už se těším na 750tku.Nejsem žádný profesionál ale když někdo potřebuje s tímto přijímačem poradit tak to dokážu přes telefón.Každá značka má nějaké mouchy tomuhle bych vytknul pouze dvířka a že si EPG nepamatuje již načtené programy.Editace programú je úplná pohádka a když si uložím uživatelské nastavení tak to tam zůstane i po továrním nastavení.Když se mi nová verze s.w. nelíbí tak se vrátím ke starší.Je možné že ten pán narazil na nějaký zmršený kus ale ábéčka jsou lepší než nějaké skylink redy přijímače.A co by také chtěl za necelé dva tisíce.
Téma bola zamknutá.
Viac
16 jan 2017 17:07 #20202 od jelko
Odpoveď od jelko na tému Volná diskuze k Cryptobox
@ Vladoucho: ja som rovnaky novacik napriek tomu ze si rad precitam na forach prispevky ohladom sat.techniky. Vazim si kazdeho kto sa venuje sat.tehnike doslova experimentuje so zariadeniami. Ak by takychto ako si ty nebolo tak vyvoj nebude napredovat. Ak si skutocne programova jednotka tak nemozes porovnavat nieco s neporovnatelnym. Kazdy urcite vie ze existuje more novych veci ktore sa daju robit cez zariadenia. Samozrejme cena hra klucovu ulohu. Otazka znie kto co od zariadenia ocakava? Chcem zdielat? Chcem sledovat youtube atd atd....?
Niekomu staci skylink ready primac. Mne osobne nie ale na druhu stranu staci mi 650 na ktoru nedam dopustit. Pred zakupenim som si precital specifikaciu ktora mi vyhovovala a nevahal som...
Preco to pisem. Jeden moj kamarat je "chorobne" zainteresovany na rozne sat vychytavky a ked mi hovoril co vsetko to dokaze tak ja som mu povedal nehnevaj sa ale ja to k svojmu zivotu nepotrebujem. Vzdy je to len o tom na co ti to ma sluzit... Mne to sluzi na 100% co som potreboval. Bonusom bol napr. fastscan ktore mne vyhovuje na druhej strane mojmu znamemu nie. Je to vzdy len uhle pohladu co chcem a co nepotrebujem.
PS: ak pises ze na tom srote nic nefunguje tak potom nejde ani obraz ani zvuk a daj to vyreklamovat ako zavadu zariadenia...
Téma bola zamknutá.
  • buco4959
  • Offline
  • Užívateľ je zablokovaný
  • Užívateľ je zablokovaný
Viac
16 jan 2017 17:20 #20203 od buco4959
Odpoveď od buco4959 na tému Volná diskuze k Cryptobox

vladoucho napísal: Vidno že si úplný nováčik v sat.technike.Sú to sprosté prijímače na všetko,nič inteligentné čo je na iných nehľadaj.Ak ti prejdú rukami,ako mne stovky,ak nie tisíce rôznych STB,potom môžeš niečo tvrdiť.Ako som uviedol v predošlom príspevku,ani zadarmo,čo sa týka Cryptoboxov.Tak že Ende na uvedenú tému.

Nepotrebujem inteligenciu a nikto nikoho nenúti aby si ich kupoval,pre mňa to stačí.Nehľadím stále do telky!
Téma bola zamknutá.
Čas vytvorenia stránky: 0.186 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu