× Pokec o čomkoľvek

Volná diskuze k Cryptobox

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
16 jan 2017 18:11 - 16 jan 2017 18:12 #20204 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Volná diskuze k Cryptobox
Já se vám pánové vmísím do diskuze ;)

Sice Cryptobox osobně nemám, ale vzhledem k tomu jak jsou oblíbené a kolik se jich neustále prodává, tak asi zákazníkům vyhovují a jedná o dobré přijímače (i vzhledem k poměru cena/výkon).
Samozřejmě, že někomu vyhovovat nemusí, ale pak má na výběr spoustu jiných možností.

Tím bych to asi uzavřel .. :woohoo:

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K
Posledný krát upravené:16 jan 2017 18:12 ZdenekMi
Téma bola zamknutá.
  • martin dano
  • martin dano-ov Avatar
  • Offline
  • Silver
  • Silver
  • HD čiernobielo
Viac
17 jan 2017 11:08 #20208 od martin dano
Odpoveď od martin dano na tému Volná diskuze k Cryptobox
vladoucho ti legenda každý ma svoj názor .AB patri medzi naj v strednej triede ,alebo budeme pchať starším a menej skúseným len linuxové ? Pre menej náročných odporúčam ab crypto. a pre viac náročných linux,, a od toho je aj cena. A ti legenda ak sa ti tu nepáči ,tak tu nechoď a nekrityzuj . Nikoho to nezaujima. :)
Téma bola zamknutá.
Viac
17 jan 2017 18:08 - 17 jan 2017 18:14 #20218 od 13sano
Odpoveď od 13sano na tému Volná diskuze k Cryptobox
zdravím všetkých diskuterov.ohromne si vážim toto forum,no hlavne tých ktory sa pričínajú skvelými radami a veľkou trpezlivosťou..ale teraz niečo o skutočnom odborníkovi.je to vladoucho,ktory sa podiela aj na inych strankach satelitneho fora.klobuk dole pred jeho vedomosťami.nepozname sa,ale on vie očom píše.vravím len to,že takýchto expertov na satelitnú techniku si važme.bodaj by takých stále pribudalo.vlado a ty nebud urazeny..stano..
Posledný krát upravené:17 jan 2017 18:14 13sano
Téma bola zamknutá.
  • vladoucho
  • vladoucho-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
17 jan 2017 20:08 #20219 od vladoucho
Odpoveď od vladoucho na tému Volná diskuze k Cryptobox
Nie som urazený,ani nahnevaný na nič a nikoho.To chce vždy kľud a z hlboka dýchať.Nepoznáš ma ako hovoríš,asi nie osobne,ale z iných fór,hodnotíš ma kladne,ďakujem.To len tu ma ešte nepoznajú,som tu nováčik.Dlho som váhal z registráciou na toto fórum,ale potreboval som nejaké súbory na stiahnutie,kde inde neboli,tak som sa sem registroval.Ale keby som bol vedel,že je to fórum pre diletantov,laikov,čo prd vedia o sat.technike,tak si to rozmyslím.Vieš niektorý tu majú v živote svoj prvý STB v HD prevedení a sú nadšený aké sú to super ,ale to je len naivita neskúsených,ale tak im treba.Možno by som pomohol,poradil,ale vidím že si vystačia s tým čo vedia,takže sa stiahnem.Nech sa darí.

Nejaké plechové krabičky,DM-500s-DM-800HD SE,Octagon 918,Golden Nedia UNI box 9060-parabola ALU 100-gibertiny-motor DIGI poWER 2100A-a kopa iných hračiek.
Téma bola zamknutá.
Viac
17 jan 2017 22:14 #20220 od 13sano
Odpoveď od 13sano na tému Volná diskuze k Cryptobox
čau"vladoucho" .no to som rad že si v pohode a predychaný.áno poznam tvoje prispevky z para..la.cz..,prispevkov máš niečo okolo 1030,možno viac.,taktiež mnohych si ako sa hovorí posadil na zadok.maš obrovsku skusenosť,prax tak dufam že odidenie z ellana si poriadne premyslíš,pretože ťa budem prehovarať.maj prosím ťa trpezlivosť ,a čakam na tvoje príspevky.nech sa darí..stano..
Téma bola zamknutá.
  • vladoucho
  • vladoucho-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
17 jan 2017 23:28 #20222 od vladoucho
Odpoveď od vladoucho na tému Volná diskuze k Cryptobox

13sano napísal: čau"vladoucho" .no to som rad že si v pohode a predychaný.áno poznam tvoje prispevky z para..la.cz..,prispevkov máš niečo okolo 1030,možno viac.,taktiež mnohych si ako sa hovorí posadil na zadok.maš obrovsku skusenosť,prax tak dufam že odidenie z ellana si poriadne premyslíš,pretože ťa budem prehovarať.maj prosím ťa trpezlivosť ,a čakam na tvoje príspevky.nech sa darí..stano..

No keby si zablúdil aj na konkurenčné-AB fórum tam som známy pod nickom"vlado.ucho"tam mám viac príspevkov,ale tam som skončil,pre pár kreténov,čo len urážali,ponižovali,ale neradili,boli majstri sveta.Vieš mám už svoje roky,nebaví ma nervovať a nechať urážať,čo viem,to viem,ak môžem tak poradím,pomôžem,možno aj tebe,ak budeš niekedy potrebovať.Vlado.

Nejaké plechové krabičky,DM-500s-DM-800HD SE,Octagon 918,Golden Nedia UNI box 9060-parabola ALU 100-gibertiny-motor DIGI poWER 2100A-a kopa iných hračiek.
Téma bola zamknutá.
  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
17 jan 2017 23:35 - 17 jan 2017 23:36 #20224 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Volná diskuze k Cryptobox
No, asi tak:

1.) První příspěvek od vladoucho nebyl zrovna moc vypovídající a odborný a byl jen vyjádřením jeho názoru na Cryptobox, Ale v pohodě, může být.

2.) Odborníků si samozřejmě vážíme a jsme jen rádi, pokud přispívají do diskuze. Ale AŤ TO JE PROSÍM KONSTRUKTIVNÍ A VĚCNÁ DISKUZE a skutečně odborné odpovědi na dotazy.

3.) Nikoho zde nenutíme být. Pokud se mu naše fórum nelíbí, tak není nucen se zde nějak s námi "trápit". To bychom rozhodně nechtěli ...

Osobně si nečiním právo někoho nějak hodnotit. Pokud má vladoucho zájem a chce své, jak říká dlouholeté zkušenosti, zde nějak zúročit, tak to může činit relevantními a věcnými radami ostatním. Pokud tomu tak bude, tak naprosto super.

A už bych tím prosím toto téma uzavřel. Už se zde protlachaly 3 stránky, které v podstatě ke Cryptoboxu nikomu nepřinesly žádnou příliš užitečnou informaci.

Díky. ZdenekMi

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K
Posledný krát upravené:17 jan 2017 23:36 ZdenekMi
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: 13sano
Téma bola zamknutá.
Viac
18 jan 2017 01:28 #20225 od 13sano
Odpoveď od 13sano na tému Volná diskuze k Cryptobox
no vdaka za odpoved"vladoucho" ..ano ,na para..li.cz sme boli potrestaní citronmi, uražkami druhych.ktorí si robili len posmešky akoby boli majstri,ale k veci otazky boli duty ako polená,hoci mali aj 5000 príspevkov.tam to veselo pokračuje,admini ich v provokaciach podporuju a preto som tu.som obyčajny laik,ale rad sa podučím skvelými radami a nápadmi.si super a pomáhaj nám..stano..
Téma bola zamknutá.
Viac
18 jan 2017 09:18 #20226 od vauvauvau
Odpoveď od vauvauvau na tému Volná diskuze k Cryptobox
tak ale uz mam toho dost, o co tu vlastne ide?, tieto slovne hry na nete clovek sleduje kazdy den, vacsinou ide o debatu na jednej strane cloveka ktory je sprosty a provokuje a na druhej strane cloveka ktory sa ofukne ako male dievcatko, boze moj na nete zazije clovek x urazok a co??, treba si od toho drzat odstup a reagovat iba na take prispevky na ktore reagovat viem a maju hodnotu diskusie v danej teme, neviem preco by niekto mal odist a nepomahat ludom radou?, preco?, na zaklade hnevu na par ludi treba trestat vsetkych?, chovate sa ako male deti

k cryptoboxu - ide naozaj o slusny produkt, je mi fuk kto pise soft a kde sa to vyraba, posledna verzia fw vyriesila vela veci ktore otravovali a ludia uvedomte si ze patch nie je ofic soft a ma v sebe casti ktore davaju moznost zdielat a to nie je legalne, takze ak vam nefunguje patch stazujte sa akurad tak na seba, v podstate budte radi ze na nasom trhu je nieco co dokaze zdielat a je aj na to soft, ofic verzia softu vam pojde sice bez zdielania,hdmicec ale pojde to dobre, vzhladom na to ze zariadenie je fakt lacne dokaze toho vela a vsimol som si ze vela problemov ma na svedomi zly medzikus co drzi ovladac, tu na fore som sa vzdy dozvedel vela a som rad ze je moznost dat sem otazku a ze aj je odpovedane
Téma bola zamknutá.
  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
18 jan 2017 10:12 #20227 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Volná diskuze k Cryptobox
Přesně jak píše vauvauvau - o co vlastně v této diskuzi jde ????

Takže jsem vám to přesunul do volné diskuze.

Kdo chce, zde může pokračovat. Jen prosím slušně, bez urážek a invektiv ....

Dík. Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K
Téma bola zamknutá.
Viac
18 jan 2017 14:26 #20231 od 13sano
Odpoveď od 13sano na tému Volná diskuze k Cryptobox
"vauvauvau" ,,ja si vážim každeho a každú radu.rád si čítam odborné diskusie..a ak tvoj príspevok nervovo neunesieš potom mi prepáč.už len ty tu niečo rieš!!!!mám 32 ročneho syna,tak ty ma nepoučuj že je niekto ako male dieťa.zdenek nech mi to prepači,ale nato treba zareagovať.
Téma bola zamknutá.
Čas vytvorenia stránky: 0.173 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu