× Ak máte otázku na prijímač X-TREND, tu založte novú tému

cccam 2.3.0

Viac
05 aug 2016 23:45 #18888 od Holša
Odpoveď od Holša na tému cccam 2.3.0
Zdeno ako ide 10000 asi počkám na 12000
myslim po zkusani ccca 2.3.0.jde OK uvidim až na zapisoch
jinak se dostanu k stb ted velmi malo
ale linux mam v kine

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
16 mar 2017 09:42 - 16 mar 2017 09:44 #20688 od streethawk
Odpoveď od streethawk na tému cccam 2.3.0
Ja na Xtrend ET 10000 stale zaznamenavam problemy s Cccam-om, je jedno na akom Image, vzdy je problem, vela krat ked zapnem TV je tma, musim restartovat sofcam, alebo pocas nahravania sekne a nic...predtym na ET9500 nebol ziadny problem...nechapem to...asi ho predam a kupim nieco ine...som sklamany...uz som tolko laboroval, ale nic sa nezmenilo...na image od HDF to islo ako tak, ale i tu dochadza k seknutiam...po restarte softcamu zasa nejaky cas OK...

Ako je to s prijimacmi VU+ Solo 4K, alebo Uno 4K, tiez nevedia Cccam? Tie novy procesory pouzivane v tychto prijimacoach maju asi tiez problem s CCcam? Vsak?

Dakujem

VU+ Duo 4K, VU+ Zero 4K, Denon 2400X, Panasonic TX-58DX780E
Posledný krát upravené:16 mar 2017 09:44 streethawk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
16 mar 2017 10:22 #20689 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému cccam 2.3.0
Zkuste jiný softcam. Třeba Doscam nebo Oscam.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
16 mar 2017 10:30 - 16 mar 2017 10:32 #20690 od streethawk
Odpoveď od streethawk na tému cccam 2.3.0
Myslite, ze ten prevodnik CCcam konverter funguje dobre? Neviem, lebo ten na druhej strane sa stazoval, ze co to tam mam ponastavovane....nerobilo to dobrotu ked som tam mal Doscam...Oscam sa mi nepodarilo nastavit tak aby fungoval...

Ale vdaka, este sa s tym pohram... :)

Stve ma, ze som si kupil novsi prijimac ako som mal a prilis som si nepolepsil, ten predtym slapal ako hodinky, tam som prevadzkoval iba CCcam a ziadny problem nebol...mam teraz sice 4 tunery, ale seka sa to a nieje to problem sluzieb...

Este raz vdaka

VU+ Duo 4K, VU+ Zero 4K, Denon 2400X, Panasonic TX-58DX780E
Posledný krát upravené:16 mar 2017 10:32 streethawk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
16 mar 2017 12:58 #20691 od streethawk
Odpoveď od streethawk na tému cccam 2.3.0
ešte sa spýtam torchu mimo témy, viactuner som si kupoval kvoli situaciam, kedy nahravam z dvoch roznych transponderov napr. na Skylinku a nemoznosti pozerat dalsi treti...ale kedze ten Cccam blbne tak som si nepolepsil, ake mate skusenosti s tym FBC tunerom v Solo 4K? Rovnaky je aj v Vu+ Uno 4K, rozmyslam nad nim...co vy na to?

Dakujem este raz ;-)

VU+ Duo 4K, VU+ Zero 4K, Denon 2400X, Panasonic TX-58DX780E

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
16 mar 2017 13:29 #20692 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému cccam 2.3.0
Osobně mám s FBC tunerem výborné zkušenosti. Hodně si nahrávám paralelně pořady z různých stanic Skylinku (klidně třeba 5 paralelně) a naprosto si vystačím s jedním FBC tunerem. Kartu mám ICE a jako softcam Oscam.

Jediné s čím je u VU+ a FBC tuneru problém je Blind Scan, který na něm nefunguje. Ale pokud nevyužíváte, tak to není problém.

ET10000 jsem měl také se čtyřmi DVB-S2 tunery. Karta byla ICA. Na něm jsem používal Oscam a fungovalo mě to také bez problému. Image co jsem používal poslední byl myslím OpemATV 5.1. Pak jsem ale přešel na VU+ Solo 4K a Ultimo 4K a osobně bych neměnil. Jsem naprosto spokojený. Funguje spolehlivě k mé plné spokojenosti.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
16 mar 2017 13:50 - 16 mar 2017 13:53 #20693 od streethawk
Odpoveď od streethawk na tému cccam 2.3.0
Zdravím Vás, ďakujem za reakciu...zvažujem kúpu práve toho Solo 4K, aj keď UHD telku nemám, ale to nevadí...ja mám ku prijímaču dovedené dva káble od motora s TWIN LNB a nemam moznost pridat dalsi...tento prijimac by mi to mohol zjednodusit, je to lepsie riesenie ako prepájat tunery medzi sebou? Alebo nie? Mam v plane nechat na motore jeden kabel a na druhy zavesim novu parabolu fixnu na Skylink...To by bolo riesenie, aspon myslim, co poviete?

Zvazoval som aj to nove UNO 4K, ale tam ma odradza absencia predneho displeja...uz som si zvykol tam pozerat aj na cas ked je vypnuty, ale aj na zostavajuci cas programu atd...navyse nemoznost pridat dalsi interny tuner...inak ujde aj ten...kazdopadne si nechcem pohorsit co do rychlosti...mimochodom na tychto prijimacoch uz nejde CCcam vobec, vsak?

DAKUJEM este raz :-)

VU+ Duo 4K, VU+ Zero 4K, Denon 2400X, Panasonic TX-58DX780E
Posledný krát upravené:16 mar 2017 13:53 streethawk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
16 mar 2017 14:44 #20694 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému cccam 2.3.0
Tohle není úplně moje doména, správné zapojení a komponenty by chtělo probrat s nějakým satelitním technikem.

Každopádně obyčejnými LNB to podle mě nevyřešíte. Pokud natáhnete jeden kabel a tunery propojíte nebo ho zapojíte do FBC tuneru, tak budete vždy omezený jen na transpondéry ze stejného pásma a polarizace.

Myslím, že by jste to musel řešil nějakým unicable LNB, jako je třeba popsaný tady:
digitalne.ellano.sk/recenzie-a-testy/kom...unicable-lnb-inverto

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
16 mar 2017 16:11 #20695 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému cccam 2.3.0
Tady je ještě recenze od IvanP k Vu+: digitalne.ellano.sk/recenzie-a-testy-2/i...uno-4k?category_id=3

Napište tam k tomu dotaz co by doporučil za LNB a zapojení pro váš požadavek jeden LNB na motor a druhý statický na Skylink. Z každého jeden drát a použití na FBC tunerech. On bude vědět co by bylo nejlepší a poradí.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
16 mar 2017 16:13 #20696 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému cccam 2.3.0
Jinak pokud by jste přijímač a komponenty koupil na Ellano, tak vám jsou schopni třeba přes vzdálenou plochu pak pomoci i s nastavením přijímače. Ale nejprve zkuste ten dotaz, jak píši v předchozím příspěvku.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.200 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu