Nová nakonfigurovaná Enigma2 pre EVO Slim

Napísal Ivan P. 1 dňa 08 november 2018 do kategórie Magazín, Špeciál

openatv 6.2

Firma ELLANO.SK Vám oznamuje, že je pripravená pre linuxové satelitné prijímače EVO SLim nová nakonfigurovaná verzia enigmy2 OpenATV 6.2 .

ellano_logo_hlavna.png

evo-slim-e2.jpg

Ako základ je pre EVO SLim použitá E2 OpenTV 6.2 z 11/2018 a v nej doinštalované tie najlepšie pluginy, softcamy,picony a pod.

Táto enigma má najnovšie drivery a taktiež enigma obsahuje gstreamer 1.15.0 pre lepšie prehrávanie video streamov a multimédií.

infoe2

 

enigme je defaultne nastavený skin MyMetrix.

infb menu

Taktiež sme Vám doinštalovali a nakonfigurovali aj skin HDGlass16 stačí si ho navoliť v menu/nastavenia/Používanie & GUI/Skiny/HDGlass16 

hdg1 hdg2 hdg3

 

Softcamy:

Sú nastavené pre čítanie kariet Skylink Irdeto aj ICE (okrem kariet Skylink Irdeto standart M7 s ktorými prijímač nespolupracuje),UPC Freesat ICE,OrangeTV, RTVS, Plustelka a Voľná telka IRDETO. Nastavili sme aj oscam Skylink ice-irdeto ktorý bude dekódovať ice kartu Skylink v irdeto móde a tým Vám umožní sledovanie prodramov ktoré sú už iba v kódovaní irdeto.

Setting:

Zoznam programov je nainštalovaný pre Skylink, Freesat UPC, Orange TV, Astra19.2E a iné. V enigme je doinštalovaný aj plugin FASTSCAN pre rýchle vyhľadávanie programov providera Skylink.

zp1 zp2

 

Pluginy: ArchívyCZ/SK 1.1.1 , CSFD 12.50, Infobartunerstate, ClearMEM, Mediaplayer2, pictureplayer, EPG refresh, Youtube, HDMI CEC, OpenwebIf a iné.

plg1 plg2

 

HbbTV nieje v zálohe tak si ho treba doinštalovať z feedu enigmy:

Menu/pluginy/zelené tlačidlo na DO/Extensions/HbbTV. Po nainšatlovaní je nutný úplný reštart prijímača.

hbbtv1 hbbtv2

V enigme je plne funkčné wifi pripojenie za použitia wifi USB s čipsetom rallink rt3070 alebo et5370 a pod.

Nastavenie Enigmy2 ELLANO.SK: 

Rozlíšenie je nastavené na 720p.

Tuner A je nastavený na : družicu Astra23,5E

FTP meno a heslo: root

Nastavenie tlačidiel:

červené: infopanel

zelené:zrýchlený vstup do menu/pluginy

žlté: výber audiostopy

modré: rýchle menu nastavenia

modré dlho: rozšírenia

Odporúčanie pred fleshovaním novej zálohy E2:

Pred inštaláciou tejto enigmy si zálohujte potrebné dáta z prijímača, prípadne si urobte kompletnú zálohu Vášho systému!

Inštalácia zálohy EVO Slim sa prevedie cez lokálnu inštaláciu:

Inštalácia zálohy "FULL" je nutné previesť cez Lokálnu inštaláciu ( klasickým spôsobom ako sa inštaluje enigma základ Vám ju nenainštaluje!)

Postup fleshovanie zálohy cez Lokálnu inštaláciu nájdete TU.


UPOZORNENIE:

I napriek nášmu maximálnemu úsiliu o čo najvyladenejšiu Enigmu, nie vždy všetko v nakonfigurovaných enigmách funguje tak ako má. Nemáme možnosť nedostatky odstrániť, iba nahlásiť, nakoľko nie sme tvorcovia žiadnej Enigmy a ani výrobcovia prijímača. Používame čistý, nenakonfigurovaný image danej Enigmy, ktorého funkčnosť a spolupráca s pluginmi a jednotlivými funkcionalitami je závislá od jeho tvorcov, čiže vývojárov enigmy.

Po kúpe nového prijímača s nainštalovanou enigmou, alebo po inštalácii našej nakonfigurovanej enigmy nie je nutná online aktualizácia. Výrazne neodporúčame prevádzať online aktualizáciu enigmy kvôli možnému (takmer určitému) zrúteniu operačného systému!

Online aktualizáciu a možné znefunkčnenie operačného systému prevádzate na vlastnú zodpovednosť! Týka sa to všetkych prijímačov s OS enigma 2 !

Táto nakonfigurovaná enigma je k dispozícii pri kúpe nového prijímača EVO SLim v e-shope ELLANO.SK , tzn. že prijímač je plne nakonfigurovaný. 

Samozrejme ,že bude k dispozícii aj pre zákazníkov, ktorí už majú zakúpený prijímač EVO SLim od ELLANO.SK, stačí emailom kontaktovať predajcu emailom kontaktovať predajcu, kde nezabudnite uviesť číslo Vašej objednávky, alebo faktúry. Pokiaľ ste u nás Váš prijímač nekúpili a máte záujem o túto nakonfigurovanú verziu enigmy, môžete si ju zakúpiť v eshope ELLANO.SK.

Verím že aj vďaka takejto podpore firmy ELLANO.SK, zostanete naďalej verný nášmu portálu a firme ELLANO.SK.

 

 

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (1 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget