Najsledovanejšie filmy a seriály na Slovensku - august 2022

Napísal Torben 1 dňa 07 september 2022 do kategórie Filmy a seriály, Magazín

PODĽA JUSTWATCH

Ak pri úpornom hľadaní tých najlepších filmov a seriálov strácate energiu, nechajte sa inšpirovať tými najsledovanejšími. Nemajte obavy, nebudú to u nás neznáme tituly prevzaté zo štatistík v USA, či iných krajín. Nasledovné tipy sú totiž zoradené podľa sledovanosti slovenských divákov naprieč streamovacími platformami za mesiac august 2022, ktoré sme pre Vás pripravili v spolupráci so službou JustWatch. Ak ešte nepoznáte JustWatch, odporúčame si prečítať naše predstavenie tejto služby.

Poďme najprv na najsledovanejšie filmy za august 2022. Prvé miesto obsadil Tom Cruise so svojím Top Gunom, dvojkou je výborný akčný snímok Predátor: Korisť, v prvej päťke však nájdeme aj oddychovú zombie komédiu Denná zmena, či drámu podľa skutočnej udalosti v Thajsku - Trinásť životov.

b60b0ae1

Kliknutím na poster (obrázok) sa dostanete na hodnotenie filmu na portáli ČSFD.sk, kliknutím na nápis "Kde sledovať..." sa dostanete na stránku Justwatch, kde uvidíte platformu, na ktorej sa dá daný film sledovať online.

1. Top Gun: Maverick Top Gun Maverick movie 665

Po viac ako tridsiatich rokoch služby ako jeden z najlepších pilotov námorníctva je Pete Mitchell tam, kam patrí, ako odvážny testovací pilot posúva hranice a vyhýba sa postupu v hodnosti, ktorý by ho uzemnil. 

Kde sledovať Top Gun: Maverick?


2. Predátor: Korisťpredator korist ikon 889

Pôvodný príbeh Predátora vo svete národa Komančov pred 300 rokmi. Naru, zručná bojovníčka, bojuje o ochranu svojho kmeňa pred jedným z prvých vysoko vyvinutých predátorov, ktorí pristáli na Zemi.

Kde sledovať Predátor: Korisť?


3. Sherlock: Ohavná nevestasherlock the abomin 877

Sherlock Holmes a Dr. Watson sa v tomto vianočnom špeciáli ocitnú v Londýne 90. rokov 19. storočia. Sherlock a Watson musia využiť všetok svoj um, aby konfrontovali nepriateľa zo záhrobia.

Kde sledovať Sherlock: Ohavná nevesta?


4. Denná zmenaday shift poster 5454

Pracovitý, robotnícky otec chce len zabezpečiť dobrý život pre svoju bystrú 10-ročnú dcéru. Jeho všedná práca pri čistení bazéna v San Fernando Valley je zásterkou jeho skutočného zdroja príjmu: lovu a zabíjania upírov.

Kde sledovať Denná zmena?


5. Trinásť životovThirteen Lives 877

Dráma popisujúca záchrannu misiu v Thajsku, kde skupina mladých chlapcov a ich futbalový tréner uviazli v systéme podzemných jaskýň, ktoré sú zaplavené a bude veľmi obtiažne ich dostať von.

Kde sledovať Trinásť životov? 


Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok so super obrazom?
Kúp si kvalitný Android TV box s nastavením v cene, v našej ponuke máme na výber desiatky modelov. Pozri celú ponuku >


Kompletné poradie filmov nájdete na konci článku. Teraz sa pozrieme na seriály. Podľa očakávania je na prvom mieste Rod draka z dielne HBO, za zhliadnutie však iste stojí aj horová fantasy Sandman, či marvelovka She Hulk od Disney.

Kliknutím na poster (obrázok) sa dostanete na hodnotenie seriálu na portáli ČSFD.sk, kliknutím na nápis "Kde sledovať..." sa dostanete na stránku Justwatch, kde uvidíte platformu, na ktorej sa dá daný seriál sledovať online.

1. Rod draka Top Gun Maverick movie 665

House of the Dragon nadväzuje na populárny seriál Hra o tróny a rozpráva príbeh o vojne o vnútorné dedičstvo v rámci rodu Targaryen na vrchole jeho moci, 172 rokov pred narodením Daenerys Targaryen.

Kde sledovať Rod draka?


2. Sandmanpredator korist ikon 889

Keď zavrieme oči a zaspíme, často snívame. A Pán snov (Sandman) tam vie zhmotniť naše najhoršie nočné mory a predstavy. Po úteku po desaťročiach väznenia smrteľným čarodejníkom sa chystá získať späť svoje stratené vybavenie.

Kde sledovať Sandman?


3. Volajte Saulovisherlock the abomin 877

Šesť rokov predtým, ako Saul Goodman stretne Waltera Whitea. Stretneme sa s ním, keď muž, ktorý sa stane Saulom Goodmanom, je známy ako Jimmy McGill, malý právnik, ktorý pátra po svojom osude, a čo je bezprostrednejšie, snaží sa vyžiť. 

Kde sledovať Volajte Saulovi?


4. She Hulk: Neuveriteľná právničkaday shift poster 5454

Advokátka zastupujúca osoby so superschopnosťami sa snaží viesť normálny život, no občas jej snahu narúša to, že sa premení na dvojmetrovú zelenú obryňu so superschopnosťami. Náš pohľad na štart tohto seriálu čítajte tu

Kde sledovať She Hulk?


5. Čo robíme v temnotáchThirteen Lives 877

Pohľad do každodenného (alebo skôr nočného) života štyroch upírov, ktorí spolu žijú viac ako 100 rokov na Staten Island. Už štvrtou sériou tento seriál stále dokazuje svoje kvality. 

Kde sledovať Čo robíme v temnotách? 


 

A nakoniec ešte infografika s pohľadom na kompletný prehľad celého rebríčku TOP 10 seriálov a filmov za uplynulý mesiac:

najsledovanejsie filmy a serialy jul 2022 ellano

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (7 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu