Bude Slovak Sport TV2 v Skylinku?

Napísal Torben N. 1 dňa 29 júl 2013 do kategórie Magazín, Správy

Na diskusných fórach venujúcich sa oi satelitnej televízii sa objavuje kritika dostupnosti anglickej Premier League v Česku a na Slovenskom. Hľadajú sa možnosti príjmu zo zahraničia.

slovak sport tv logoSituácia ohľadne budúcnosti tematického kanálu Slovak Šport v ponuke satelitnej služby Skylink je stále nejasná. Na otázku, či bude program naďalej dostupný u tohto operátora, odpovedal šéf televízie Róbert Greguš e-mailom stručne: "Čakáme na odpoveď od Skylinku, od nás ponuku majú." Na priamy telefonický dotaz, o akú ponuku sa jedná, nechcel byť Greguš konkrétny . Riaditeľ Slovak Športu teda nekonkretizoval, či sa v súčasnosti rokuje o predĺžení zmluvy na existujúcu stanicu, prípadne, či do ponuky pribudne aj druhý kanál, ktorého hlavným ťahákom bude anglická Premier League.

Ako vidí tieto rokovania druhá strana, teda priamo satelitný operátor Skylink? "Zatiaľ to nemôžem komentovať," uviedol Jaromír Glisník, člen predstavenstva M7 Group a dodal: "Do 1. augusta určite program v našej ponuke vydrží, ako to bude potom, sa uvidí. "

Chystaná stanica Slovak Sport 2, ktorá má okrem iného ponúknuť práve Premier League, vzbudzuje emócie zvlášť u našich východných susedov. Ako uviedol nedávno pre Živé.sk sám Greguš, program síce bude dostupný aj prostredníctvom internetu, ale iba v Českej republike. Nespokojní satelitní diváci tak už niekoľko dní riešia možnosť sledovania atraktívnej anglickej súťaže prostredníctvom niektorej zo zahraničných platforiem.

zdroj: digizone.cz

Hodnotenie článku

1.3/5 hodnotení (3 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Torben N.

Chcete písať pre náš portál honorované články? Kontaktujte nás na email.

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget