freeSAT: AXN Black všetkým zákazníkom na mesiac zadarmo

Napísal Ivan P. 1 dňa 09 apríl 2015 do kategórie Magazín, Správy

upc.jpgOd 2. do 31. marca mohli všetci zákazníci satelitnej televízie freeSAT zadarmo sledovať kanál AXN White. Teraz budú mať možnosť vyskúšať aj sesterský kanál AXN Black, ktorý bude k dispozícii zdarma od 15. apríla do 18. mája.

Kanály AXN sú štandardne prístupné zákazníkom s aktivovanými balíčkami freeSAT plus alebo SuperPak, ale vďaka tejto akčnej ponuke sa teraz objaví aj v programovej ponuke zákazníkov, ktorí majú aktivované balíky freeSAT light alebo freeSAT medium.

A na čo sa môžete v priebehu skúšobnej periódy tešiť? Od 15. apríla do 18. mája bude kanál AXN Black vysielať napríklad seriál Spartakus: vojna prekliatych. V záverečnej sérii seriálu, po smrti Gaia Claudia Glabera, postupuje Spartakus od víťazstva k víťazstvu a Rimanom začína dochádzať, že totálna vojna je nevyhnutná. V jednej epizóde sa napríklad rímskemu zvedovi, ktorý sa infiltroval do radov rebelov, podarí vyvolať napätie medzi Spartakom a jeho bojovníkmi. Nakoniec sa jednotkám thráckého gladiátora podarí Rimanmi zahnať na útek. Ich vodca Crassus, zaslepený zlosťou, zdecimuje svoju légiu.

Spartakus a mnoho ďalších zábavných i napínavých medzinárodne úspešných relácií, seriálov a celovečerných filmov bude pre zákazníkov freeSAT pripravené v apríli a máji na zadarmo neviazaných kanáli AXN Black.

zdroj: UPC

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget