Mňau TV bude čoskoro online. Zatiaľ len v DVB-T

Napísal Ivan P. 1 dňa 26 september 2017 do kategórie Správy, Magazín

mnau-tv.gif

Tematický televízny kanál Mňau TV, ktorý sa zameriava na videá s domácimi zvieratami, čoskoro rozšíri svoju technickú dostupnosť. Od 1. októbra 2017 môžu program záujemcovia  "naladiť" na internete. 21.9.2017 Mňau TV skončila na Skylinue, kde ju nahradila hudobná stanica Rebel2.

Spoločnosť Mňau TV niekoľkokrát zmenila svoju distribúciu. Stanica začala ako plnokanálový kanál v multiplexe 4 s operátorom Digital Broadcasting. Neskôr z tohto muxu sa presunul do pozície regionálneho kanála a vysielal iba v oblastiach, kde multiplex 4 nemá regionálnu televíziu. Prevádzkovateľ potom ukončil pozemnú distribúciu a dohodol sa s prevádzkovateľom česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, aby zaradil program do ponuky. Spoločnosť Skylink zjavne nesúhlasila a program bol odstránený z ponuky satelitných služieb. Medzitým sa v ponuke niektorých regionálnych multiplexných operátorov objavil zvierací Mňau TV a sesterský gurmánsky kanál Mňam TV.

Vysielanie Mňau TV teraz naladia diváci v CZ cez klasickú pozemnú anténu v rámci DVB-T v týchto oblastiach: Praha a okolie (K46), Příbram (K46), Chomutov (K56), Teplice a Most (K54). Program je stále súčasťou ponuky niektorých prevádzkovateľov káblových sietí (UPC). Od októbra bude stanica dostupná online.

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu