Orange TV rozšíri ponuku v optike aj na satelite

Napísal Ivan P. 1 dňa 03 marec 2020 do kategórie Magazín, Správy

Celkom 5 nových programov sa objaví v Orange TV na optike. Iné dve nové stanice nájdu v ponuke DTH služby Orange TV cez satelit. Všetci zákazníci operátora si navyše môžu vychutnať voľné vysielanie vybraných programov.

Orange TV na optiku
Televízna ponuka telekomunikačného operátora Orange Slovensko sa rozšíri o celkom päť nových programov. Celkovo tak svojim zákazníkom ponuke už dve stovky staníc.

V základnom balíčku Orange TV bude od 4.3.2020 nová stanica TV Romana. V najbližších dňoch sa diváci dočkajú aj Lifestyle TV a TV Piešťany. Do balíčka Exkluziv bude pridané kanály pre dospelých Leo TV Gold a Passion XXX.

Orange TV cez satelit
Prevádzkovateľ nezabúda ani na zákazníkov, ktorí využívajú satelitnú službu od Orange. Od 4.3.2020 môžu sledovať ďalšie dve stanice - UP Network a Lala TV. Programy budú zaradené do balíčkov Optimal a Premium.

Lala TV je detská hudobná stanica a UP Network je program pre fanúšikov leteckého priemyslu.

* Orange TV cez satelit chystá kanály Lala a UP Network

Marcové voľné vysielanie Orange TV
Všetci zákazníci Orange TV môžu v marci sledovať programy National Geographic a National Geographic Wild a to bez akéhokoľvek doplatku. Od 1. do 31.3.2020 budú obe stanice dostupné pre všetkých zákazníkov Orange TV na optike, internete či satelitu, automaticky bez potreby špeciálne si ich naladiť.

Počas voľného vysielania sa môžu diváci tešiť na množstvo dokumentárnych filmov. Na stanici National Geographic Wild bude marec mesiacom hadov a milovníci divokej prírody budú môcť sledovať mnoho zaujímavého práve zo života týchto fascinujúcich tvorov a šikovných predátorov.

Na fanúšikov vesmíru a jeho záhad na stanici National Geographic čaká napríklad dlho očakávané pokračovanie projektu Kosmos - možné svety. Už 9.3.2020 odvysiela kanál pokračovanie vo viac ako 170 krajinách a 40 jazykoch.
 

zdroj:parabola.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.

Dokončite úlohu

TOPlist

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu