Nová nakonfigurovaná E2 pre prijímače GI XpeedLX Class S2 a XpeedLX Class C

Napísal Ivan P. 1 dňa 15 máj 2018 do kategórie Magazín, Špeciál

openatv 6.1

Firma ELLANO.SK Vám oznamuje, že je pripravená nová nakonfigurovaná enigma2 OpenATV 6.1 pre prijímače Golden Interstar XpeedLX Class S2 a Golden Interstar XpeedLX Class C

 ellano_logo_hlavna.png

lxclass1.jpg

Ako základ je použitá E2 OpenTV 6.1 z 05/2018 a v nej doinštalované tie najlepšie pluginy, softcamy,picony a pod. Táto enigma obsahuje najnovšie drivery  a taktiež enigma obsahuje nový gstreamer 1.13.0 pre lepšie prehrávanie video streamov. 

infoe2

 

enigme je defaultne nastavený skin MyMetrix.

menu infb

Taktiež sme Vám doinštalovali a nakonfigurovali aj skin HDGlass16 stačí si ho navoliť v menu/nastavenia/Používanie a GUI/Nastavenie vzhľadu/HDGlass16 .

hdg1 hdg3

Softcamy:

Sú nastavené pre čítanie kariet Skylink Irdeto aj ICE (okrem kariet Skylink Irdeto standart M7 s ktorými prijímač nespolupracuje)UPC Freesat ICE a RTVS, Plustelka a Voľná telka IRDETO. Nastavili sme aj oscam Skylink ice-irdeto ktorý bude dekódovať ice kartu Skylink v irdeto móde a tým Vám umožní sledovanie programov ktoré sú už iba v kódovaní irdeto.

Setting:

Zoznam programov je nainštalovaný pre Skylink, Freesat UPC, Voľná telka, Astra19.2E a iné. V enigme je doinštalovaný aj plugin FASTSCAN.

Pluginy: Archívy CZ/SK 1.0.7, CSFD 12.20, Cool TV Guide,ClearMem, Infobartunerstate, Mediaplayer2, pictureplayer, EPG refresh, Youtube, HDMI CEC, OpenwebIf,HbbTV,webbrovser a iné.

plg1 plg2

V tejto verzii enigmy je plne funkčné wifi pripojenie za použitia wifi USB s čipsetom rallink rt3070 alebo et5370, spolupracujú s wifi USB Golden MediaCryptobox USB wifi  a pod. 

Nastavenie Enigmy2 ELLANO.SK: 

Rozlíšenie je nastavené na 720p.

Tuner je nastavený na : družicu Astra23,5E

FTP meno a heslo: root

Nastavenie tlačidiel:

červené: infopanel

zelené:zrýchlený vstup do menu/pluginy

žlté: výber audiostopy

modré: rýchle menu nastavenia

modré dlho: rozšírenia

Odporúčanie pred fleshovaním novej zálohy E2:

Pred inštaláciou tejto enigmy si zálohujte potrebné dáta z prijímača, prípadne si urobte kompletnú zálohu Vášho systému!

Inštalácie zálohy XpeedLXClass pozostáva z dvoch krokov:

1.Nainštalovanie zálohy "Základ" klasickám spôsobom cez USB a tlačidlo power

2.Inštalácia zálohy "FULL" je nutné previesť cez Lokálnu inštaláciu ( klasickým spôsobom ako sa inštaluje enigma základ Vám ju nenainštaluje!)

 


 

1.Postup inštalácie enigmy "Základ" XpeedLX Class :

1. Na naformátovaný USB kľúč formátom FAT32 nakopírujte zložku xpeedc v ktorej sú umiestnené inštalačné súbory enigmy.

2. Do vypnutého prijímača zasuňte USB kľúč s enigmou do predného USB portu (druhý USB port musí byť voľný!) a zapnite prijímač zadným vypínačom.

3. Po zapnutí prijímač prehľadá USB porty a po nájdení enigmy na USB kľúči 3x blikne biela LED dióda na prednom paneli prijímača.

4. V okamihu blikania LED diódy stlačte tlačidlo power na prednom paneli prijímača, tým sa začne inštalácia. Počas inštalácie svietia na prednom paneli obe LED diódy.

5. Inštaláciu neprerušujte! Po nainštalovaní sa prijímač sám reštartuje a nabootuje s novou enigmou. Inštalácia trvá iba niečo cez 1 minútu!

 


 

2. Postup inštalácie enigmy "FULL" XpeedLX Class:

Postup fleshovanie zálohy cez Lokálnu inštaláciu nájdete TU.

 


 

UPOZORNENIE:

I napriek nášmu maximálnemu úsiliu o čo najvyladenejšiu Enigmu, nie vždy všetko v nakonfigurovaných enigmách funguje tak ako má. Nemáme možnosť nedostatky odstrániť, iba nahlásiť, nakoľko nie sme tvorcovia žiadnej Enigmy a ani výrobcovia prijímača. Používame čistý, nenakonfigurovaný image danej Enigmy, ktorého funkčnosť a spolupráca s pluginmi a jednotlivými funkcionalitami je závislá od jeho tvorcov, čiže vývojárov enigmy.

Po kúpe nového prijímača s nainštalovanou enigmou, alebo po inštalácii našej nakonfigurovanej enigmy nie je nutná online aktualizácia. Výrazne neodporúčame prevádzať online aktualizáciu enigmy kvôli možnému (takmer určitému) zrúteniu operačného systému!

Online aktualizáciu a možné znefunkčnenie operačného systému prevádzate na vlastnú zodpovednosť! Týka sa to všetkych prijímačov s OS enigma 2 !

Táto nakonfigurovaná enigma je k dispozícii pre zákazníkov, ktorí si zakúpia Golden Interstar XpeedLX Class S2 Golden Interstar XpeedLX Class C , alebo už majú zakúpený tento prijímač od ELLANO.SK, stačí emailom kontaktovať predajcu, kde nezabudnite uviesť číslo Vašej objednávky, alebo faktúry.

Pokiaľ nemáte u nás zakúpený prijímač Golden Interstar XpeedLX Class S2 Golden Interstar XpeedLX Class C a máte záujem o túto enigmu , tak si ju môžete zakúpiť v eshope ELLANO.SK.

Verím že aj vďaka takejto podpore firmy ELLANO.SK, zostanete naďalej verný nášmu portálu a firme ELLANO.SK.

 

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (1 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget