Najsledovanejšie filmy a seriály na Slovensku - august 2023

Napísal Torben 1 dňa 06 september 2023 do kategórie Filmy a seriály, Magazín

PODĽA JUSTWATCH

August je za nami a je čas sa pozrieť na to, čo nás v uplynulom mesiaci najviac zaujalo na poli filmov a seriálov. Na základe dát od populárnej služby Justwatch, ktorá sleduje preferencie slovenských užívateľov, sme pre vás pripravili dva pútavé rebríčky: Top 10 najpopulárnejších filmov za august 2023 a Top 10 najpopulárnejších seriálov za august 2023. Či už ste fanúšikom akčných scén alebo komplikovaných drám, určite si vyberiete. Poďme sa teda spoločne pozrieť na to, čo sme na Slovensku najradšej sledovali.

najsledovanejsie filmy a serialy august 2023

August priniesol zaujímavé zmeny v rebríčku najpopulárnejších filmov na Slovensku. Kým v júli sme najviac fandili filmu "Super Mario Bros vo filme", v auguste ho z prvého miesta zosadila komediálna novinka "Nič v zlom" a posunula Super Maria na štvrté miesto. "Strážcovia Galaxie 3" si udržali silnú pozíciu, "John Wick 4" klesol na šieste miesto a "The Covenant" úplne vypadol z TOP 10. Do pozornosti dávame aj ďalšie novinky v rebríčku "Flash" a "Muž menom Otto".

1. Nič v zlomnic v zlom

Na pokraji straty domova Maddie nájde zaujímavý zoznam práce: helikoptéroví rodičia hľadajú niekoho, kto by vytiahol ich introvertného 19-ročného syna z ulity pred vysokou školou. 

 

2. Strážcovia Galaxie 3strazcovia galaxie 3

Peter Quill sa stále spamätáva zo straty Gamory a zhromaždí svoj tím, aby bránil vesmír a jeden svoj vlastný - misiu, ktorá by mohla znamenať koniec Guardians, ak nebude úspešná.

 

3. Spider-Man: Paralelné svetySpider-man: Paralelné svety

Tínedžer Miles Morales sa stáva Spider-Manom svojho vesmíru a musí sa spojiť s piatimi pavúčími jednotlivcami z iných dimenzií, aby zastavili hrozbu pre všetky reality.

 

4. Super Mario Bros. vo filmeSuper Mario Bros vo filme

Herný hrdina - Inštalatér Mario cestuje so svojím bratom Luigim podzemným labyrintom a snaží sa zachrániť svoju milú - zajatú princeznú.

 

5. Flashflash film 2023

Barry Allen využíva svoju super rýchlosť na to, aby zmenil minulosť, ale jeho pokus zachrániť svoju rodinu vytvára svet bez superhrdinov, čo ho núti pretekať o život, aby zachránil budúcnosť.

 

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok so super obrazom?
Kúp si kvalitný Android TV box s nastavením v cene, v našej ponuke máme na výber desiatky modelov. Pozri celú ponuku >


Kompletné poradie filmov nájdete na konci článku, poďme teraz k seriálom. Augustový rebríček najpopulárnejších seriálov na Slovensku prináša niekoľko prekvapení, ale aj stálice, ktoré si udržali svoje pozície. "The Bear" ostáva na vrchole oboch rebríčkov, zdá sa, že táto séria má naozaj pevné korene medzi slovenskými divákmi. "Hijack" si tiež udržal pozíciu v TOP 5, presnejšie na treťom mieste. Naproti tomu, "Tajná invázia", "Zaklínač" a "Jack Ryan" sa z TOP 5 vytratili. Miesto im urobili nové seriály, konkrétne "Iba vraždy v budove", "Painkiller" a "Nadácia", ktoré sa v auguste zaradili na druhé, štvrté a piate miesto. 1. From serialThe Bear

Mladý šéfkuchár zo sveta kulinárskych špecialít sa vracia do Chicaga, aby viedol svoj rodinný obchod so sendvičmi.

 

2. Iba vraždy v budoveIba vraždy v budove

Traja cudzinci – ktorí bývajú v tom istom newyorskom bytovom dome a zdieľajú posadnutosť skutočným zločinom – sa zrazu ocitnú zapletení do vraždy.

 

3. čierne zrkadlo serialHijack

Lietadlo z Dubaja do Londýna bolo počas 7-hodinového letu unesené, zatiaľ čo úrady na zemi sa snažia nájsť odpovede.

 

4. Painkillerpainkiller serial

Príčiny a dôsledky americkej opioidnej epidémie sa odvíjajú v tejto dráme sledujúcej jej páchateľov, obete a vyšetrovateľa hľadajúceho pravdu.

 

5. Nadácia seriálNadácia

Komplexná seriálová sága o ľuďoch roztrúsených na planétach po celej galaxii, ktorí žijú pod vládou Galaktickej ríše.

 

Chceš si užiť skvelý filmový a seriálový zážitok ako v kine?
Kúp si projektor s technológiou LED, v našej ponuke máme aj prenosné modely. Pozri celú ponuku >


A nakoniec ešte infografika s pohľadom na kompletný prehľad celého rebríčku TOP 10 seriálov a filmov za uplynulý mesiac:

rebricek filmov a serialov august 2023Ostaňte s nami v kontakte, pridajte si nás na Facebook, kde sa o nových konfiguráciách dozviete najskôr, sledujte nás na TwitteriInstagrame, či Tik-Toku, alebo sa prihláste na odber nášho newsletteru. 

Hodnotenie článku

5.0/5 rating 1 vote

Zdieľajte článok

Autor textu

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu