Najsledovanejšie filmy a seriály na Slovensku - júl 2023

Napísal Torben 1 dňa 16 august 2023 do kategórie Filmy a seriály, Magazín

PODĽA JUSTWATCH

Ak pri úpornom hľadaní tých najlepších filmov a seriálov strácate energiu, nechajte sa inšpirovať tými najsledovanejšími. Nemajte obavy, nebudú to u nás neznáme tituly prevzaté zo štatistík v USA, či iných krajín. Nasledovné tipy sú totiž zoradené podľa sledovanosti slovenských divákov naprieč streamovacími platformami za mesiac júl 2023, ktoré sme pre Vás pripravili v spolupráci so službou JustWatch. Ak ešte nepoznáte JustWatch, odporúčame si prečítať naše predstavenie tejto služby.

najsledovanejsie filmy a serialy jún 2023

Rebríček najpopulárnejších filmov za júl 2023 vám prináša mix akčných trhákov, nostalgických zážitkov a epických dobrodružstiev. Na čele parády je prekvapujúco "Super Mario Bros. vo filme", ktorý oživil obľúbenú hernú postavičku na veľkom plátne. Skvosty ako "John Wick 4" a "Strážcovia Galaxie 3" určite nikoho neprekvapia vo vyšších priečkoch. No pozor na menej očakávané kúsky na konci TOP 10, ako sú napríklad avanturistický "Kocúr v čižmách: Posledné želanie" alebo vizuálne ohromujúci "Interstellar".

1. Super Mario Bros vo filmeSuper Mario Bros vo filme

Herný hrdina - Inštalatér Mario cestuje so svojím bratom Luigim podzemným labyrintom a snaží sa zachrániť svoju milú - zajatú princeznú.

 

2. John Wick 4John Wick 4

John Wick odkrýva cestu k porážke The High Table. Ale skôr, ako si Wick získa slobodu, musí čeliť novému nepriateľovi so silnými alianciami po celom svete a silami, ktoré menia starých priateľov na nepriateľov.

 

3. Strážcovia Galaxie 3Super Mario Bros vo filme

Peter Quill sa stále spamätáva zo straty Gamory a zhromaždí svoj tím, aby bránil vesmír a jeden svoj vlastný - misiu, ktorá by mohla znamenať koniec Guardians, ak nebude úspešná.

 

4. The CovenantTop Gun Maverick movie 665

Počas vojny v Afganistane miestny tlmočník riskuje vlastný život, aby preniesol zraneného seržanta cez kilometre vyčerpávajúceho terénu.

 

5. Babylondungeons a dragons cest zlodejov

Príbeh o prehnaných ambíciách a poburujúcich excesoch sleduje vzostup a pád viacerých postáv počas éry nespútanej dekadencie a skazenosti v ranom Hollywoode.

 

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok so super obrazom?
Kúp si kvalitný Android TV box s nastavením v cene, v našej ponuke máme na výber desiatky modelov. Pozri celú ponuku >


Kompletné poradie filmov nájdete na konci článku, poďme teraz k seriálom. V júli 2023 získal v rebríčku najsledovanejších seriálov na Slovensku prvú priečku fascinujúci seriál "The Bear". Medzi obľúbenými novinkami dominuje aj napínavá dráma "Secret Invasion" a rýchlo získava fanúšikov aj mysteriózny "Hijack". Naopak, v dolnej časti TOP 10 nás potešili skvosty ako provokatívne "Black Mirror", komplexné a hlboké "Succession" a letný hit "The Summer I Turned Pretty", ktorý zahrial srdcia mnohých divákov.1. From serialThe Bear

Mladý šéfkuchár zo sveta kulinárskych špecialít sa vracia do Chicaga, aby viedol svoj rodinný obchod so sendvičmi.

 

2. silo serialTajná invázia

Marvel pokračuje! Hrdinovia Fury a Talos sa snažia zastaviť Skrullov, ktorí prenikli do najvyšších sfér Marvel Universe.

 

3. čierne zrkadlo serialHijack

Lietadlo z Dubaja do Londýna bolo počas 7-hodinového letu unesené, zatiaľ čo úrady na zemi sa snažia nájsť odpovede.

 

4. Zaklínačboj o moc

Geralt z Rivie, osamelý lovec príšer, sa snaží nájsť svoje miesto vo svete, kde sa ľudia často ukážu byť horšími ako zvery.

 

5. Ted LassoJack Ryan

Nastupujúci analytik CIA, Jack Ryan, je vtiahnutý do nebezpečných úloh v teréne, ktorým musí čeliť s odvahou. 

 

Chceš si užiť skvelý filmový a seriálový zážitok ako v kine?
Kúp si projektor s technológiou LED, v našej ponuke máme aj prenosné modely. Pozri celú ponuku >


A nakoniec ešte infografika s pohľadom na kompletný prehľad celého rebríčku TOP 10 seriálov a filmov za uplynulý mesiac:

rebricek filmov a serialov jul 2023Ostaňte s nami v kontakte, pridajte si nás na Facebook, kde sa o nových konfiguráciách dozviete najskôr, sledujte nás na TwitteriInstagrame, či Tik-Toku, alebo sa prihláste na odber nášho newsletteru. 

Hodnotenie článku

5.0/5 rating 1 vote

Zdieľajte článok

Autor textu

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu