Disney+ Day 2022: ďalšie dve premiéry a uvádzacia ponuka za 1,99€ na mesiac

Napísal Torben 1 dňa 08 september 2022 do kategórie Filmy a seriály, Magazín

BTS: Permission to dance a ukážka zo seriálu Andor

Disney+ Day odštartoval s prekvapením v podobe koncertného filmu BTS: Permission to dance na javisku – LA a ukážkou zo seriálu Andor. Prekvapil aj uvádzacou ponukou pre nových a aj vracajúcich sa predplatiteľov s cenou 1,99€ na jeden mesiac.

Ďalšie dve nové premiéry do Disney+ Day

Tohtoročný Disney+ Day si okrem už avizovaných premiér môžu všetci predplatitelia tejto streamovacej služby pozrieť aj strhujúci koncertný film svetových superhviezd BTS: Permission to dance na javisku – LA ako aj špeciálnu ukážku z pripravovaného pôvodného Disney+ seriálu Andor z produkcie Lucasfilmu.

BTS: Permission to dance na javisku


Tento koncertný film prináša živé vystúpenie z koncertu hudobnej skupiny BTS, ktorý sa konal koncom minulého roka na štadióne v Los Angeles. Uvidíte zábery z vystúpenia tejto hudobnej skupiny, mimochodom nominovanej na cenu GRAMMY, užijete si jej najväčšie hity (napr. Dynamite, Butter a Permission to Dance,...) so zábermi priamo z javiska.


Film je súčasťou rozsiahlej globálnej dohody o obsahu podpísanej v júli medzi štúdiom BTS Hybe a The Walt Disney Asia Pacific z kórejskej divízie. Okrem koncertného filmu zmluva zahŕňa aj BTS Monuments: Beyond The Star, dokumentárny film o kapele, ktorý zahŕňa hudobné práva a zábery za posledných deväť rokov, ktoré sa majú spustiť v roku 2023.


Skupinu BTS tvoria RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V a Jung Kook. 
Permission to Dance On Stage bola séria koncertných vystúpení, na ktorých čele stál BTS. Show sa začala v Soule v Južnej Kórei 24. októbra 2021 a skončila v Las Vegas v Nevade 16. apríla 2022.

bts ptd press image 31667986

foto: 2022 Disney a spriaznené subjekty


Film produkuje HYBE a Den of Thieves production v spolupráci so spoločnosťou Borderless Films. a režírujú Sam Wrench a Junsoo Park.

 


Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s Disney+ so super obrazom v 4K?
Kúp si certifikovaný Android TV box s nastavením v cene, v našej ponuke máme na výber desiatky modelov. Pozri celú ponuku > 


Andor

Seriál Andor, ktorý bude mať premiéru prvých troch častí naraz už 21. septembra, prinesie nový pohľad na galaxiu Star Wars. Sústredí sa na cestu Cassiana Andora za poznaním toho, čo všetko môže zmeniť. Seriál prináša príbeh o rodiacej sa vzbure proti Impériu a o tom, ako sa do nej zapojili ľudia a planéty. V ére plnej nebezpečenstva, podvodov a intríg sa Cassian vydá na cestu, ktorá ho predurčuje na to, aby sa z neho stal hrdina povstalcov.

PGM 015078 R

foto: 2022 Disney a spriaznené subjekty

V úlohe Cassiana Andora sa vracia Diego Luna, ku ktorému sa pridávajú ďalší herci vrátane Genevieve O'Reillyovej, Stellana Skarsgårda, Adrie Arjonovej, Denise Goughovej, Kyle Sollerovej a Fiony Shawovej. Výkonnými producentmi seriálu sú Kathleen Kennedyová, Tony Gilroy, Sanne Wohlenbergová, Diego Luna a Michelle Rejwanová. Tony Gilroy je zároveň aj tvorcom a showrunnerom.

Uvádzacia ponuka na prvý mesiac Disney+ je 1,99 EUR

Aby toho nebolo málo, Disney+ má pre teraz všetkých fanúšikov možnosť pripojiť sa ku komunite Disney+ prostredníctvom špeciálnej uvádzacej ponuky. Od dnes od 6.00 h do 20. septembra do 8.59 h môžu noví a vracajúci sa predplatitelia získať prvé mesačné predplatné Disney+ len za 1,99 EUR, stačí kliknúť na banner nižšie.

dd zlava banner 970 1

Oslava Disney+ Day vyústi do D23 Expo: The Ultimate Disney Fan Event (9. – 11. septembra) – najväčšieho podujatia pre fanúšikov Disney pod záštitou spoločnosti Visa v kalifornskom Anaheime.

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (5 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu