Najsledovanejšie filmy a seriály na Slovensku - júl 2022

Napísal Torben 1 dňa 08 august 2022 do kategórie Filmy a seriály, Magazín

PODĽA JUSTWATCH

Ak pri úpornom hľadaní tých najlepších filmov a seriálov strácate energiu, nechajte sa inšpirovať tými najsledovanejšími. Nemajte obavy, nebudú to u nás neznáme tituly prevzaté zo štatistík v USA, či iných krajín. Nasledovné tipy sú totiž zoradené podľa sledovanosti slovenských divákov naprieč streamovacími platformami za mesiac júl 2022, ktoré sme pre Vás pripravili v spolupráci so službou JustWatch. Ak ešte nepoznáte JustWatch, odporúčame si prečítať naše predstavenie tejto služby.

Poďme najprv na najsledovanejšie filmy za júl 2022. Rebríčku kraľuje akčný thriller Gray Man od Netflixu, ktorý je svojim rozpočtom 200 miliónov dolárov aktuálne najdrahším kúskom v knižnici tohto streamovacieho giganta. Druhé a tretie miesto obsadili "akčňáky" Spiderman - bez domova a Uncharted, ktoré majú spoločného hlavného predstaviteľa Toma Hollanda.

b60b0ae1

Kliknutím na poster (obrázok) sa dostanete na hodnotenie filmu na portáli ČSFD.sk, kliknutím na nápis "Kde sledovať..." sa dostanete na stránku Justwatch, kde uvidíte platformu, na ktorej sa dá daný film sledovať online.

1. dr strange 2022 poster 885

The Gray Man

Záhadný agent CIA odhalí tajomstvá, ktoré by mohli agentúru úplne zničit. Bývalý kolega, čo najskôr zošalel, potom vypíše odmenu na jeho hlavu a naháňa ho po celom svete.

Kde sledovať Gray man?

2.  SPider Man No Way Home poster 500

Spider-Man: Bez domova

Peter Parker je demaskovaný a už nie je schopný oddeliť svoj normálny život od toho, že je superhrdinom. Keď požiada o pomoc Doctora Strangea, stávky sa stanú ešte nebezpečnejšími a prinútia ho zistiť, čo to skutočne znamená byť Spider-Manom.

Kde sledovať Spider-Man: Bez domova?

 3.  SPider Man No Way Home poster 500

Uncharted

Potomok slávneho hľadača pokladov sira Francise Drakea, Nathan Drake, konečne našiel stopu k prekliatej zlatej soške zo Zlatého mesta v El Dorade. Keď sa však vydá na cestu, za chrbtom sa mu náhle objavia zákerní konkurenti.

Kde sledovať Uncharted?

 4.  krotitelia duchov 1984

Všetky mesiace

Počas posledných trápení poslednej karlistickej vojny zachráni malé dievčatko zo sirotinca záhadná žena, ktorá žije hlboko v lese.

Kde sledovať Všetky mesiace?

5.  

Top Gun

Pre poručíka Peta 'Mavericka' Mitchella a jeho priateľa a druhého pilota Nicka 'Goose' Bradshawa je prijatie do elitnej výcvikovej školy pre bojových pilotov splneným snom. Ale tragédia, ako aj osobní démoni, ohrozia Peteove sny stať sa pilotným esom.

Kde sledovať Top Gun?


Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok so super obrazom?
Kúp si kvalitný Android TV box s nastavením v cene, v našej ponuke máme na výber desiatky modelov. Pozri celú ponuku >


Kompletné poradie filmov nájdete na konci článku. Teraz sa pozrieme na seriály. Prime Video boduje svojou treťou sériou populárneho seriálu Banda (the Boys), avšak na tejto platforme sa objavil aj výborný akčný seriál Na zozname smrti. Na Netflixe bol najlsedovanejším seriálom dnes už kultový seriál Stranger Things.

Kliknutím na poster (obrázok) sa dostanete na hodnotenie seriálu na portáli ČSFD.sk, kliknutím na nápis "Kde sledovať..." sa dostanete na stránku Justwatch, kde uvidíte platformu, na ktorej sa dá daný seriál sledovať online.

1.  chlapci the boys poster

The Boys

Skupina bdelých ľudí, ktorí sú neformálne známi ako „The Boys“, sa rozhodla zničiť skorumpovaných superhrdinov s čistou modrou golierom a ochotou bojovať špinavo.

Kde sledovať The Boys?

 2.  

Stranger Things

Keď mladý chlapec zmizne, malé mestečko odhalí záhadu zahŕňajúcu tajné experimenty, desivé nadprirodzené sily a jedno zvláštne dievčatko.

Kde sledovať Stranger Things?

 3.  ms marvel poster

Na zozname smrti

Bývalý dôstojník Navy SEAL vyšetruje, prečo bola celá jeho čata prepadnutá počas tajnej misie na vysokej úrovni.

Kde sledovať Na zozname smrti?

 4.  man vs bee poster  

Hrozba z temnoty

Muž sa ocitne vo vojne s včelou, keď býva v luxusnom sídle. Kto vyhrá a aké nenapraviteľné škody sa tým spôsobia?

Kde sledovať Hrozba z temnoty?

 5.  ako som spoznal vasu mamu

Neprestávaj dýchať

Otec rozpráva svojim deťom – cez sériu flashbackov – cestu, ktorú on a jeho štyria najlepší priatelia absolvovali, až kým sa stretol s ich matkou.

Kde sledovať Neprestávaj dýchať?

A nakoniec ešte infografika s pohľadom na kompletný prehľad celého rebríčku TOP 10 seriálov a filmov za uplynulý mesiac:

najsledovanejsie filmy a serialy jul 2022 ellano

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (5 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu