Poradňa Royal Twin

Viac
01 jún 2012 18:05 #858 od mod
Odpoveď od mod na tému Re: Skytec Royal Twin firmware
Pravdepodobne neprebehla inštalácia korektne. Skúste ešte raz, najprv ale USb kľúč naformátujte na FAT32 a až tak tam nakopírujte súbor s FW.

Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
04 jún 2012 17:18 #865 od Martin Sebo
Odpoveď od Martin Sebo na tému Re: Skytec Royal Twin firmware
Ďakujem za odpoveď, nakoniec sa mi to podarilo spojazdniť cez usb kluč, akurát, teraz mi pri tejto novej verzii firmwaru nechce nahrávať, je jedno či na usb, alebo sieťový disk, vždy po stlačení nahrávania mi to zamrzne a potom nasleduje reštart, skúsil som aj továrne nastavenie aj znovu nahranie firmwaru, ale problém sa nevyriešil

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
05 jún 2012 06:57 #866 od Patrik Polak
Odpoveď od Patrik Polak na tému Re: Skytec Royal Twin firmware
Ja vám asi nepomôžem, pretože u mňa to prebehlo v poriadku.
ale
po cca 24 hodinách to bolo spomalené, pomaly zobrazoval (nie načítaval) EPG aj menu a každá odozva trvala asi 15s. restartol som to natvrdo/zozadu a uz to ide dufam ze tam nie su nejake memory leak-y ...

ale
1. zaujali ma dve veci aky bol postup ked vam pri butovani napisalo ERR... a vy ste to rozchodil pomocou USB ? pretoze mne to robili v servise cez SERIAL port( - vraj)
2. neviem spojazdnit sietovy disk prosim naliste mi co ste vyplnil do jednotlivych poli, a ako mate zdielany sietovy disk
napr. ci NFS, SAMBA alebo FTP a ake su nastavene opravnenia
(ja mam SAMBU a z inych zariadeni bez problemov)
dakujem pekne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
05 jún 2012 07:03 #867 od Radis
Odpoveď od Radis na tému Re: Skytec Royal Twin firmware
Celé připojení na síťový disk a jeho postup u Skytecu je popsáno zde www.digitalne.ellano.sk/magazin/rady-a-t...-disk?category_id=11

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
05 jún 2012 07:03 #868 od Radis
Odpoveď od Radis na tému Re: Skytec Royal Twin firmware

Martin Sebo napísal: Ďakujem za odpoveď, nakoniec sa mi to podarilo spojazdniť cez usb kluč, akurát, teraz mi pri tejto novej verzii firmwaru nechce nahrávať, je jedno či na usb, alebo sieťový disk, vždy po stlačení nahrávania mi to zamrzne a potom nasleduje reštart, skúsil som aj továrne nastavenie aj znovu nahranie firmwaru, ale problém sa nevyriešil


lze číst z připojeného USB disku?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
05 jún 2012 07:25 #869 od Radis
Odpoveď od Radis na tému Re: Skytec Royal Twin firmware

Patrik Polak napísal: 1. zaujali ma dve veci aky bol postup ked vam pri butovani napisalo ERR... a vy ste to rozchodil pomocou USB ? pretoze mne to robili v servise cez SERIAL port( - vraj)

Postup je následující:
1) USB klíč s formátem FAT32
2) na USB uložený rozbalený fimrware
3) vyputý satelitní přijímač
4) USB klíč vložíte do USB portu přístroje
5) zapnete přístroj kolíbkovým vypínačem na zadní straně a stisknete a držíte šipku nahoru na satelitnímpřijímači a to tak dlouho až se Vám objeví nápis scan .. na display

Přístroj si proskenuje USB klíč a pokud najde fimrware, který může naistalovat, automaticky provede jeho instalaci

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
05 jún 2012 10:56 #870 od Martin Sebo
Odpoveď od Martin Sebo na tému Re: Skytec Royal Twin firmware
Prvá aktualizácia prebehla cez internet, dal som aktualizovať, stiahlo firmaware z netu, reštartoval sa už viac nenabehol. A potom som to urobil cez USB ako to tu je popísané a inštalácia, prebehla v poriadku, len nefunguje nahrávanie, sieťový disk mám WD MyBookLive, všetko ostatné funguje bezproblémovo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
05 jún 2012 11:01 #871 od Radis
Odpoveď od Radis na tému Re: Skytec Royal Twin firmware
Mám tedy tři otázky:
1) disk máte připojený ve Skytecu v menu síťový disk?
2) můžete z disku číst?
2) v menu máte nastavenoé místo pro nahrávání, tedy volbu síťový disk?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
06 jún 2012 04:28 #872 od Martin Sebo
Odpoveď od Martin Sebo na tému Re: Skytec Royal Twin firmware
ano je, cez USB som skúšal nahrať znova firmware, teraz som sa vrátil k predchádzajúcej verzii firmwaru a na tej mi všetko funguje ako predtým

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
06 jún 2012 22:05 #877 od patrikp
Odpoveď od patrikp na tému Re: Skytec Royal Twin firmware
Dobrý deň. Ja mám takýto problém. Minimálne raz za deň mi prijímač zamrzne. Stačí prepnúť kanál a pomôže iba vypnutie natvrdo zadným prepinačom. Ďalší problém pripojím sa cez WiFi na internet. Napr. cez aplikáciu si pozriem predpoveď počasia, čiže určite som na nete, potom chcem ísť na YouTube, začne načítavať stránku, ale ju nenačíta. Dám ukončiť aplikáciu, potvrdím Ano ukončiť a potom to vždy zamrzne a pomôže už zas len zadný vypinač. Ak stránku načíta dá sa vyjsť von z tejto aplikácie bez problémov. Vedel by mi niekdo poradiť prosím čo s tým? Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
06 jún 2012 23:18 - 08 jún 2012 07:59 #878 od elba
Odpoveď od elba na tému Re: Skytec Royal Twin firmware
Nainštaloval som verziu 2.10.52. Prijímač mrzol, nahrávanie sa skoro nikdy nepodarilo, zmizla diakritika v zozname súborov. Vrátil som verziu 2.10.29 a všetko je zasa v poriadku.

P.S. Žiaľ, zistil som, že EPG nemá správnu diakritiku. Nejaký nápad? Ďakujem.
Posledný krát upravené:08 jún 2012 07:59 elba Dôvod: oprava

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
06 jún 2012 23:36 #879 od peter
Odpoveď od peter na tému Re: Skytec Royal Twin firmware

patrikp napísal: Dobrý deň. Ja mám takýto problém. Minimálne raz za deň mi prijímač zamrzne. Stačí prepnúť kanál a pomôže iba vypnutie natvrdo zadným prepinačom. Ďalší problém pripojím sa cez WiFi na internet. Napr. cez aplikáciu si pozriem predpoveď počasia, čiže určite som na nete, potom chcem ísť na YouTube, začne načítavať stránku, ale ju nenačíta. Dám ukončiť aplikáciu, potvrdím Ano ukončiť a potom to vždy zamrzne a pomôže už zas len zadný vypinač. Ak stránku načíta dá sa vyjsť von z tejto aplikácie bez problémov. Vedel by mi niekdo poradiť prosím čo s tým? Ďakujem.


Prijímač kompletne vymazat a nahrat nanovo FW. Postup najdes par stránok dozadu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
07 jún 2012 05:36 - 07 jún 2012 05:37 #882 od Radis
Odpoveď od Radis na tému Re: Skytec Royal Twin firmware
Dobrý den,
podle toho co píšete, máte plnou paněť v přístroji a proto dochází k přesně k tomu co popisujete. Tedy postup je následující:
1) vymazat přijímač (postup naleznete zde
2) potom nová instalace firmware, postup je zde
3) nastavení přijímače, satelity, diseq,
4) nahrání settingu, ten naleznete zde

Potom vše pojede, tak jak má
Posledný krát upravené:07 jún 2012 05:37 Radis

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
10 jún 2012 06:11 #889 od pavell
Odpoveď od pavell na tému Re: Skytec Royal Twin firmware
Na 2.10.52 mi také nahrávání nefungovalo. Na vzápětí uvolněné verzi 2.10.57 je problém pryč. Přijímač ale občas tuhne na některých kanálech např. TV Barrandov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
11 jún 2012 19:16 #897 od Armai
Odpoveď od Armai na tému Re: Skytec Royal Twin firmware
Hmm, mne ten prijimac nevie - nechce nacitat novu verziu SW. Cez aktualizaciu mi najde verziu 2.10.57, ked mu dam spustit nacitavanie, tak mi len drzo vypise upozornenie: Nacitavsnie zlyhalo. Jedina moznost je OK...
Sucasna verziu mam 2.10.29, vratil som sa k tejto verzii po up na 2.10.52, ktore nefungovalo spravne.
Poradte niekto, co s tym? Stretol sa s tym niekto?
Dik.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.265 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu