Najsledovanejšie filmy a seriály na Slovensku - december 2022

Napísal Torben 1 dňa 11 január 2023 do kategórie Filmy a seriály, Magazín

PODĽA JUSTWATCH

Ak pri úpornom hľadaní tých najlepších filmov a seriálov strácate energiu, nechajte sa inšpirovať tými najsledovanejšími. Nemajte obavy, nebudú to u nás neznáme tituly prevzaté zo štatistík v USA, či iných krajín. Nasledovné tipy sú totiž zoradené podľa sledovanosti slovenských divákov naprieč streamovacími platformami za mesiac december 2022, ktoré sme pre Vás pripravili v spolupráci so službou JustWatch. Ak ešte nepoznáte JustWatch, odporúčame si prečítať naše predstavenie tejto služby.

justwatch banner velky 8779

Poďme najprv na najsledovanejšie filmy za december 2022. Určite zaslúžene sa na prvom mieste umiestnil Glass Onion, ktorý síce nie je tak dobrý ako prvý diel (ktorý je na šiestom mieste), ale určite stojí za pozretie, hemží sa to v ňom akciou, zvratmi a super zápletkami. Druhé miesto patrí prvej časti Avataru, v nadväznosti na to, že kinami aktuálne beží druhá časť Avatar: Cesta vody, na ktorý Vám prinesieme čoskoro recenziu. Do pozornosti dávame aj novinku Bullet train - akčnú komédiu s Bradom Pittom. V spodnej časti rebríčka sa šplhá akčná záležitosť Black Adam, ktorý nájdete už aj na streame.

Kliknutím na poster (obrázok) sa dostanete na hodnotenie filmu na portáli ČSFD.sk, kliknutím na nápis "Kde sledovať..." sa dostanete na stránku Justwatch, kde uvidíte platformu, na ktorej sa dá daný film sledovať online.

1. Na nože - Glass OnionTop Gun Maverick movie 665

Slávny južanský detektív Benoit Blanc cestuje do Grécka pre svoj najnovší prípad. Vyrieši ho opäť tak elegantne ako v prvej časti?

Kde sledovať Glass Onion?


2. AvatarVšetko, všade, naraz

Paraplegický mariňák vyslaný na Mesiac Pandora na jedinečnú misiu sa zmieta medzi plnením jeho príkazov a ochranou sveta, ktorý považuje za svoj domov.

Kde sledovať Avatar?


3. Všetko, všade, narazVšetko, všade, naraz

Starnúca čínska imigrantka sa zmieta v šialenom dobrodružstve, v ktorom môže len ona zachrániť svet skúmaním iných vesmírov spojených so životmi, ktoré mohla viesť.

Kde sledovať Všetko, všade, naraz?


4. Bullet Trainday shift poster 5454

Piati zabijaci na palube rýchlo sa pohybujúceho vlaku, v rýchlosti ako z revolveru zisťujú, že ich misie majú niečo spoločné.

Kde sledovať Bullet train?


5. Top Gun: MaverickTop Gun Maverick movie 665

Po viac ako tridsiatich rokoch služby ako jeden z najlepších pilotov námorníctva je Pete Mitchell tam, kam patrí, ako odvážny testovací pilot posúva hranice.

Kde sledovať Top Gun: Maverick?


Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok so super obrazom?
Kúp si kvalitný Android TV box s nastavením v cene, v našej ponuke máme na výber desiatky modelov. Pozri celú ponuku >


Kompletné poradie filmov nájdete na konci článku. Ako sme predpokladali minulý mesiac, na prvom mieste je seriál Wednesday, Biely lotos poskočil na druhé miesto, Médium klesol na tretie a 1899 sa udržal na 4. mieste. Päticu uzatvára, u nás pomerne neznámy, ale výborný seriál Medveď.

Kliknutím na poster (obrázok) sa dostanete na hodnotenie seriálu na portáli ČSFD.sk, kliknutím na nápis "Kde sledovať..." sa dostanete na stránku Justwatch, kde uvidíte platformu, na ktorej sa dá daný seriál sledovať online.

1. Medium seriálWednesday

Sleduje stredajšie roky študentky Addamsovej, keď sa pokúša ovládnuť svoje vznikajúce psychické schopnosti, prekaziť a vyriešiť záhadu, ktorá zaplietla jej rodičov.

Kde sledovať Wednesday?


2. Medium seriálBiely lotos

Odohráva sa v tropickom rezorte a počas týždňa sleduje činy rôznych hostí a zamestnancov.

Kde sledovať Biely lotos? 


3. Medium seriálMédium

Mladá žena, ktorá uviazla v malom apalačskom mestečku, jediný únik z každodennej práce je hranie pokročilých videohier. Pri teste nového videoherného systému ju však čaká prekvapenie. 

Kde sledovať Médium? 


4. 1899kuriozity del tora

Nadnárodní prisťahovalci, ktorí cestujú zo starého kontinentu na nový, narazia na nočnú moru na palube druhej lode zmietanej na otvorenom mori.

Kde sledovať 1899?


5. Medium seriálThe Bear

Mladý šéfkuchár zo sveta kulinárskych špecialít sa vracia do Chicaga, aby viedol svoj rodinný obchod so sendvičmi.

Kde sledovať The Bear? 


Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok so super obrazom?
Kúp si kvalitný QLED televízor, v našej ponuke máme super modely od Nokia. Pozri celú ponuku >


A nakoniec ešte infografika s pohľadom na kompletný prehľad celého rebríčku TOP 10 seriálov a filmov za uplynulý mesiac:

najsledovanejsie serialy a filmy november 2022

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (2 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu