Najsledovanejšie filmy a seriály na Slovensku -november 2022

Napísal Torben 1 dňa 07 december 2022 do kategórie Filmy a seriály, Magazín

PODĽA JUSTWATCH

Ak pri úpornom hľadaní tých najlepších filmov a seriálov strácate energiu, nechajte sa inšpirovať tými najsledovanejšími. Nemajte obavy, nebudú to u nás neznáme tituly prevzaté zo štatistík v USA, či iných krajín. Nasledovné tipy sú totiž zoradené podľa sledovanosti slovenských divákov naprieč streamovacími platformami za mesiac november 2022, ktoré sme pre Vás pripravili v spolupráci so službou JustWatch. Ak ešte nepoznáte JustWatch, odporúčame si prečítať naše predstavenie tejto služby.

justwatch banner velky 8779

Poďme najprv na najsledovanejšie filmy za november 2022. Tom Cruise so svojím Top Gunom Maverick sa vrátil na čelo rebríčka, všetky ostatné titulky v TOP 5 sú však oproti minulému mesiacu novinky. Zaujímavým počinom z nich je fantasy dráma Všetko, všade, naraz a odporúčame aj nami recenzovanú vojnovú drámu Na západe nič nové. Do TOP 10 sa derie aj druhé pokračovanie Enoly Holmesovej a aj Avatar, keďže za pár dní sa do kín dostáva druhé pokračovanie Avatar 2: Cesta vody. Čo vieme o najočakávanejšom filme tohto roku si môžete prečítať v našom článku.

Kliknutím na poster (obrázok) sa dostanete na hodnotenie filmu na portáli ČSFD.sk, kliknutím na nápis "Kde sledovať..." sa dostanete na stránku Justwatch, kde uvidíte platformu, na ktorej sa dá daný film sledovať online.

1. Top Gun: MaverickTop Gun Maverick movie 665

Po viac ako tridsiatich rokoch služby ako jeden z najlepších pilotov námorníctva je Pete Mitchell tam, kam patrí, ako odvážny testovací pilot posúva hranice.

Kde sledovať Top Gun: Maverick?


2. Všetko, všade, narazVšetko, všade, naraz

Starnúca čínska imigrantka sa zmieta v šialenom dobrodružstve, v ktorom môže len ona zachrániť svet skúmaním iných vesmírov spojených so životmi, ktoré mohla viesť.

Kde sledovať Všetko, všade, naraz?


3. Neboj sa zlatkowerewolf

Žena v domácnosti z 50. rokov, ktorá žije so svojím manželom v utopickej experimentálnej komunite, sa začína obávať, že jeho očarujúca spoločnosť by mohla skrývať znepokojujúce tajomstvá.

Kde sledovať Neboj sa zlatko?


4. Na západe nič novéday shift poster 5454

Desivé zážitky a utrpenie mladého nemeckého vojaka na západnom fronte počas 1. svetovej vojny.

Kde sledovať Na západe nič nové?


5. Nie, nieThirteen Lives 877

Obyvatelia osamelej rokliny vo vnútrozemí Kalifornie sú svedkami tajomného a mrazivého objavu.

Kde sledovať Nie, nie? 


Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok so super obrazom?
Kúp si kvalitný Android TV box s nastavením v cene, v našej ponuke máme na výber desiatky modelov. Pozri celú ponuku >


Kompletné poradie filmov nájdete na konci článku. Rod draka sa po ukončení prvej série prepadol na 9. miesto, za to sci-fi thriller Médium vystrelil síce nečakane, ale zaslúžene na prvé miesto a hneď za ním je výborný disneyovský Andor zo Star Wars série. tretie miesto patrí Bielemu lotosu z produkcie HBO, ktorý prišiel s novou sériou a očakávane sa do TOP 5 dostal aj nový mysteriózny thriller s názvom 1899. Bombou nasledujúceho mesiaca bude pravdepodobne Netflix seriál Wednesday, ktorý vstupuje do rebríčka na 6. mieste. Čo spôsobilo ošiaľ u tohto seriálu si môžete prečítať v našej recenzii.

Kliknutím na poster (obrázok) sa dostanete na hodnotenie seriálu na portáli ČSFD.sk, kliknutím na nápis "Kde sledovať..." sa dostanete na stránku Justwatch, kde uvidíte platformu, na ktorej sa dá daný seriál sledovať online.

1. Medium seriálMédium

Mladá žena, ktorá uviazla v malom apalačskom mestečku, jediný únik z každodennej práce je hranie pokročilých videohier. Pri teste nového videoherného systému ju však čaká prekvapenie. 

Kde sledovať Médium?


2. Star Wars: Andorwatcher

Prequel série k filmu Rogue One zo sveta Star Wars. V dobe plnej nebezpečenstva, podvodov a intríg sa Cassian vydá na cestu, ktorá je predurčená zmeniť ho na rebelského hrdinu.

Kde sledovať Star Wars: Andor?


3. Medium seriálBiely lotos

Odohráva sa v tropickom rezorte a počas týždňa sleduje činy rôznych hostí a zamestnancov.

Kde sledovať Biely lotos?


4. 1899kuriozity del tora

Nadnárodní prisťahovalci, ktorí cestujú zo starého kontinentu na nový, narazia na nočnú moru na palube druhej lode zmietanej na otvorenom mori.

Kde sledovať 1899?


5. Walking Deaddahmer

Zástupca šerifa Rick Grimes sa prebúdza z kómy, aby zistil, že svet je v troskách, a musí viesť skupinu preživších, aby zostali nažive.

Kde sledovať Walking Dead?


Chceš doma zažiť filmy a seriály na veľkej uhlopriečke ako v kine?
Kúp si projektor s technológiou LED, v našej ponuke máme aj prenosné modely. Pozri celú ponuku >


A nakoniec ešte infografika s pohľadom na kompletný prehľad celého rebríčku TOP 10 seriálov a filmov za uplynulý mesiac:

najsledovanejsie serialy a filmy november 2022

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu