Slovak Sport zostane v ponuke satelitnej služby Skylink

Napísal Ivan P. 1 dňa 07 august 2013 do kategórie Magazín, Správy

Znamená to, že aj zákazníci satelitného operátora Skylink budú môcť sledovať anglickú Premier League, hoci v obmedzenej miere. Stanica ponúkne z každého kola jeden zápas.

  slovak sport tv logo

Satelitný operátor Skylink prevádzkovaný luxemburskou spoločnosťou M7 Group a fima Slovak Sport stojaca za rovnomenným tematickým kanálom sa dohodli na predĺžení spolupráce. Znamená to, že Slovak Sport zostane v ponuke Skylinku aj cez to, že druhý kanál v jeho programovom rastri chýba. Serveru DigiZone.cz to potvrdil generálny riaditeľ stanice Róbert Greguš.

"Dianie okolo druhej stanice nekomentujem, ale ku slovenský Sportu môžem povedať toľko, že bude pokračovať v ponuke Skylinku za súčasných podmienok," konštatoval Greguš.

 

Prevádzkovateľ Slovak Sportu na sociálnej sieti Facebook uviedol, že u tohto programu nebude dochádzať v rámci Skylinku ani k žiadnej geoblokaci, to znamená, že po celú dobu bude dostupný ako divákom v Českej republike tak aj na Slovensku. Zákazníci satelitného operátora sa tak dostanú v obmedzenej miere aj k anglickej Premier League.

"Na Slovak Sport.TV bude vysielaný jeden zápas z každého kola PL. Taktiež vôbec prvý zápas sezóny 2013/2014,"

potvrdila televízia na Facebooku. Druhý kanál, ktorý spustil prevádzkovateľ v uplynulých dňoch a ktorého hlavným ťahákom je práve Premier League, je dostupný v Česku v O2TV a Topfun televíziu.

Zdroj: Digizone.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget