Slovak Sport TV2 bude v DIGI a Topfun

1 dňa 01 august 2013 do kategórie Magazín, Správy

Nový športový kanál Slovak Sport TV2 sa objaví v ponuke satelitnej platformy Digi TV na Slovensku. Zatiaľ nie je isté, či bude nová športová stanica dostupná aj českým zákazníkom.

Štart Slovak Sport TV2 je naplánovaný na 1.8.2013. Divákom prinesie okrem iného atraktívne prenosy z anglickej futbalovej Premier League.

Pridanie Slovak Sport TV2 do slovenskej ponuky Digi TV potvrdila spoločnosť na zákazníckej linke. Informuje Mediálne.sk.

Zatiaľ nie je isté, či sa stanica objaví vo službách spoločnosti Slovak Telekom.

slovak sport tv logo


topfunMajitelia takzvaných chytrých televízorov (Smart TV), mobilných telefónov a tabletov s aplikáciou Topfun budú môcť sledovať prenosy z anglickej futbalovej Premier League. Na všetkých týchto platformách bude dostupný nový tematický kanál Slovak Sport 2. Kde naopak stanica dostupná nebude, to je internet. "So Slovak Športom sme sa dohodli iba na šírenie prostredníctvom chytrých televízorov, mobilných telefónov a tabletov," potvrdil serveru DigiZone.cz obchodný riaditeľ spoločnosti Topfun Media Radek Přikryl.

A koľko by mali záujemcovia za sledovanie tejto stanice mesačne zaplatiť? Cena bola stanovená na 6 euro, teda v prepočte približne 150 českých korún. "Myslíme si, že prenosy z anglickej Premier League sú presne tým, čo naši zákazníci chcú vidieť. Nesporne táto stanica zatraktívni našu ponuku," zdôvodnil Přikryl, prečo sa stanica u Topfun objavia a dodal: "Programovú pozíciu pre túto stanicu už máme pripravenú av túto chvíľu dolaďujeme niektoré detaily. Kanál sa objaví v našej ponuke v priebehu niekoľkých dní."

zdroj: parabola.cz, medialne.sk, digizone.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget