Spustené boli nové DVB-T2 vysielače 4. multiplexu a Plustelka Viac

Napísal Ivan P. 1 dňa 18 marec 2019 do kategórie Magazín, Správy

Prievidza a Bojnice

plustelka.png

Obyvateľom miest Prievidza a Bojnice, ako aj ich blízkeho okolia, sa od dnes zlepšil signál štvrtého DVB-T2 multiplexu (MUX 4). Okrem toho tiež môžu diváci naladiť aj špeciálny multiplex s kanálmi Plustelka Viac. Podľa informácií portálu SatelitnáTV.sk boli dnes, pre túto oblasť hornej Nitry, spustené dva nové DVB-T2 vysielače, oba sú umiestnené na TVP Prievidza. Prevádzkovateľom je operátor AVIS.

Vysielač štvrtého celoplošného multiplexu, ktorého súčasťou je aktuálne 17 televíznych staníc (Dajto, Discovery, Doma, Eroxxx, Eurosport 1, Eurosport 2, Film+, JOJ HD, Markíza HD, Minimax, Prima Cool, Prima Plus, RiK, VH1, Viasat Explore, Viasat History a Viasat Nature), šíri signál na 23. kanáli (490 MHz) s maximálnym povoleným výkonom 1,2 kW ERP.

Programy z balíka Plustelka Viac (Československo HD/Be2Can HD, Epic Drama HD, FightBox HD , FilmBox, FilmBox Premium HD, Paprika, Plustelka Viac intro, Travel Channel HD) je možné naladiť na 41. kanáli (634 MHz). Podľa platného povolenia môže tento DVB-T2 vysielač šíriť signál s maximálnym výkonom 2 kW ERP.

zdroj:satelitnatv.sk

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget