Zaradenie Slovak Sportu 2 do satelitnej služby Digi TV je isté iba na Slovensku

Napísal Ivan P. 1 dňa 19 august 2013 do kategórie Magazín, Správy

Digi TV rovnakým spôsobom ponúka na Slovensku svojim zákazníkom kanál Digi Sport 2. Ten vznikol predovšetkým kôli tomu, že jeho prevádzkovateľ môže vysielať futbalovú Ligu majstrov UEFA.slovak sport tv logo mensie

Tematický kanál Slovak Sport 2 sa skutočne stane súčasťou ponuky satelitnej služby Digi TV, ako informoval server DigiZone.cz pred niekoľkými dňami, ale pravdepodobne len u našich východných susedov a nie na našom trhu. Našej redakcii to oznámila marketingová manažérka stanice Digi Sport Adriana Hosťovecká, ktorá sa taktiež stará na Slovensku o komunikáciu tohto pôvodom rumunského operátora. "Našou snahou bolo, aby sa program objavil v ponuke Digi TV minulý víkend, kedy začínal nový ročník Premier League, ale to sa bohužiaľ nepodarilo," ospravedlňuje sa Hosťovecká.

"Hovorím za slovenskú Digi TV a v nej by sa mal program objaviť najneskôr v priebehu septembra. Nedokážem ale hovoriť za kolegov v Českej republike. Česká Digi TV je teraz už iná firma," zdôvodňuje marketingová manažérka operátora a stanice Digi Sport. Kým slovenská Digi TV už je v držbe tamojšieho operátora Slovak Telekom, česká pobočka patrí stále rumunskému vlastníkovi, firme RCS & RDS. Slovak Sport 2 by nebol prvým kanálom, ktorý by bol dostupný divákom iba na slovenský, rovnaká situácia je aj u Digi Sportu 2. Ani po zaradení novej stanice operátor nepočíta so zvyšovaním poplatku za svoje služby.

Zdroj:Digizone.cz

Hodnotenie článku

0.0/5 hodnotení (0 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť. Môžete sa prihlásiť.


Poskladajte prosím správne obrázok

Facebook Ellano.sk

Facebook Satelitná technika

Twitter Ellano.sk

Please enable the PHP curl extension to use the Twitter widget