Čo priniesol august na stream: Filmy a Seriály, ktoré nesmiete prehliadnuť!

Napísal misterz 1 dňa 01 september 2023 do kategórie Filmy a seriály, Magazín

Kompletný Sprievodca Titulmi, Ktoré ste možno v auguste na streame prehliadli

August 2023 bol pre filmových nadšencov rovnako vzrušujúcim mesiacom ako ten predchádzajúci. Na streamovacích platformách nás čakajú dlhé hodiny filmového a seriálového maratónu, ktoré nás vtiahnu do jedinečných svetov plných dobrodružstva, zaujímavých príbehov a super vizuálnych zážitkov. Nebudú chýbať ani pokračovania vašich obľúbených filmových sérií, ktoré na vás aj v auguste čakajú na vašich obľúbených streamovacích platformách. Nenechajte si ich ujsť!

august 2023 na streame fb 96874

Stále viac a viac úžasných seriálov a ich pokračovaní prichádza na vaše obľúbené streamovacie platformy. Netflix vás napríklad potešil poslednými dielmi 2. série obľúbeného The Lincoln Lawyer.

A na HBO Max vás čakajú záverečné časti 3. série akčnej historickej drámy Warrior. Ako to dopadne s vojnou medzi čínskymi gangami? V auguste tiež na HBO Max končí 3. séria komediálneho seriálu The Righteous Gemstones.

Zaujal vás sci-fi seriál o skupine odpadlíkov, ktorí sa snažia vybudovať novú civilizáciu? V tom prípade sa môžete tešiť na Apple TV+ na ďalšie časti 2. série Foundation. A ak vás bavia športové drámy, nezabudnite na posledné časti 2. série Swagger.

Pre nadšencov do Star Wars sú na Disney+ pripravené ďalšie pokračovania animovaného seriálu Star Wars: Dobrodružstvá malých Jediov. Rovnako sa môžete tešiť na zahájenie 3. série mysteriózneho krimi thrilleru Iba vraždy v budove. A Prime Video má pre vás pripravený záver mysteriózneho seriálu Home School.

To však nie je všetko! Streamovacie služby nás v auguste potešili množstvom ďalších výborných seriálov, filmov a dokumentov. Takže sa pohodlne usaďte, pripravte občerstvenie a nechajte sa unášať do svetov plných zábavy, napätia a nezabudnuteľných zážitkov, ktoré nám ponúkajú tieto streamovacie platformy. Tu je náš výber toho najlepšieho.

Poisoned: The Danger in Our Food (2023)

V tomto zaujímavom dokumente sa dozviete o šokujúcich obvineniach voči potravinárskemu priemyslu a jeho regulátorom, ktorí vystavili americké zásobovanie potravinami a spotrebiteľov smrteľným patogénom. Desaťročia apatie a nezákonného správania odhalené v tomto filme vás prinútia sa zamyslieť nad dôsledkami tohto neprijateľného stavu. Nie je si čo navrávať, lepšie to určite nie je ani u nás.

p otrava netflix dokument

Kde sledovať (P)otrava?

 

Head to Head (2023)

Vyzerá to na šialenú akčnú komédiu, kde určite nebude núdza o vtipné scénky. Dvaja týpkovia omylom zvezú šéfa gangu, a tým spustia reťaz šialených udalostí. Ako to celé dopadne? Hurá za dobrodružstvom!

head to head netflix 654

Kde sledovať Jeden za jedného?

 

The Lost Flowers of Alice Hart (seriál, 2023)

Seriál, v ktorom sa v jednej z hlavných úloh predstaví Sigourney Weaver. Príbeh je založený na románe austrálskej autorky Holly Ringlandovej, ktorý pre filmové plátno spracovala Sarah Lambert. Ide o drámu, v ktorej malé dievča príde pri požiari o rodičov a tak sa presťahuje k svojej babičke. A tu začne odhaľovať jedno rodinné tajomstvo za druhým. Vyzerá to na celkom zaujímavý seriálový projekt.

The Lost Flowers of Alice Hart Review

Kde sledovať Stratené kvety Alice Hart?

 

Painkiller (miniséria, 2023)

Príbeh je vyskladaný na základe knihy Painkiller od Barryho Meiera a článku v New Yorker Magazine „The Family That Build an Empire of Pain" od Patricka Raddena Keefa. Pôjde o fiktívne rozprávanie udalostí zasadených do čias zneužívania opiátov v USA. V tejto kriminálnej dráme sa dozviete, ako radikálne zmenil životy mnohých ľudí vynález OxyContinu.

PAINKILLER Review Netflix Series 1200x675

Kde sledovať Zabijak bolesti?

 

Heart of Stone (2023)

Americký špionážny akčný thriller režiséra Toma Harpera podľa scenára Grega Rucku a Allison Schroeder. Medzinárodná spravodajská agentka Rachel Stoneová sa musí vydať na nebezpečnú misiu, aby zastavila hackera v krádeži najcennejšej a najnebezpečnejšej zbrane. Film je nabitý hereckými hviezdami - Gal Gadot, Jamie Dornan, Matthias Schweighöfer…

heart of stone 654

Kde sledovať Rachel Stoneová: stávka na srdce?

 

Depp v. Heard (miniséria, 2023)

Ak ste fanúšikom Johny Deppa, tak si určite nenechajte ujsť tento dokument, ktorý vám odpovie na mnohé otázky okolo ostro sledovaného súdneho sporu medzi bývalými manželmi. Ako to v skutočnosti bolo?

depp v heard 6555

Kde sledovať Depp v. Heard?

 

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok so super obrazom?
Kúp si kvalitný Android TV box s nastavením v cene, v našej ponuke máme na výber desiatky modelov. Pozri celú ponuku >


The Monkey King (2023)

Opičí kráľ je známou akčnou rodinnou komédiou. Aj v tomto animovanom spracovaní budete môcť sledovať čarovný príbeh charizmatického opičiaka s magickou bojovou palicou, ktorý sa vydá na neohrozenú výpravu. Na nej sa stretne s mladým dedinským dievčaťom, vďaka ktorej pochopí, že aj malý kamienok môže mať veľký vplyv na svet.

monkey king 654654

Kde sledovať Opičí kráľ?

 

Harlan Coben's Shelter (seriál, 2023)

Mysteriózna dráma o mladom stredoškolákovi, ktorého život je poznamenaný mnohými prekážkami - matka na odvykačke, mŕtvy otec, otravná teta a stredná škola, ktorá má za maskota ťavu. Najviac zo všetkého ho však poznamená stretnutie so strašidelnou starou dámou, ktorá na prvý pohľad môže byť duchom, alebo aj nie. Jej tajomná výpoveď, že jeho otec nie je mŕtvy, v ňom vyvolá zmätok a pochybnosti. Začína sa pátranie po pravde…

shelter recensione serie tv harlan coben 654

Kde sledovať Útočisko Harlana Cobena?

 

Wanted: The Escape of Carlos Ghosn (miniséria, 2023)

Strhujúci krimi dokument, ktorý obsahuje rozhovory s bývalým generálnym riaditeľom Nissanu a Renaultu, ktorý utiekol z Japonska z domáceho väzenia a vo veľkej krabici odletel do Libanonu - svojej domoviny. Spoločnosť Nissan totiž tvrdila, že jej bývalý generálny riaditeľ podcenil svoje príjmy, presmeroval firemné investičné fondy na súkromné ​​použitie a zneužil firemné peniaze. Všetky tieto tvrdenia samozrejme Ghosn po ich zverejnení poprel. Ako to teda bolo?

harlan cobens shelter 654

Kde sledovať Hľadaný: Útek Carlosa Ghosna?

 

One Piece (seriál, 2023)

V tejto dobrodružnej komédii sa ocitnete v alternatívnej verzii Zeme, v ktorej moriam vládnu neľútostní piráti. Avšak len tí najsilnejší majú šancu uplatniť si nárok na mýtický poklad známy ako „One Piece“, ktorý po sebe zanechal najväčší pirát zo všetkých - Gold Roger.

O tomto poklade sníva aj mladý chlapec menom Monkey D. Luffy. A tak po zjedení diabolského ovocia, ktoré mu dodá magické schopnosti, sa vydáva za svojim najväčším dobrodružstvom. Stane sa veľkým pirátskym kráľom?

One Piece Netflix Nami Monkey D Luffy Roronoa Zoro cd92663

Kde sledovať One piece?

 

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (2 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu