Čo prináša september 2022 na streame?

Napísal misterz 1 dňa 02 september 2022 do kategórie Filmy a seriály, Magazín

TIETO NOVINKY SI NEMÔŽEŠ NECHAŤ UJSŤ!

Ste zvedaví, aké filmové a seriálové novinky vás čakajú v septembri 2022 na streame?  Určite nebudete sklamaní, čaká vás aj tento mesiac bohatá nádielka filmov a seriálov. A dočkáte sa aj jedného veľmi dlho očakávaného projektu - 1. osemdielna séria The Lord of the Rings: The Rings of Power. Každý si tak bude môcť vybrať to svoje, čo ho zaujíma a čo si rád pozrie. V článku sme pre vás pripravili stručný výber toho najdôležitejšieho.

September 2022 sa bude niesť najmä v znamení dvoch veľkých seriálových projektov - House of the Dragon (HBO Max) a Lord of the Rings: The Rings of Power. V prvom prípade sa dostaneme v septembri až po šiestu epizódu. Samozrejme, pokračuje aj veľmi úspešný seriálový projekt She-Hulk: Neuveriteľná právnička (koncom septembra už 7 epizóda, Disney+). Poteší aj Apple TV+, a to konkrétne treťou sériou mega úspešného seriálu See (Jason Momoa v hlavnej úlohe), či HBO Max s novými epizódami Harley Quinn.

September je silným mesiacom aj pre platformu Disney+, najmä 8. september, kedy v rámci Disney+ Day bude odprezentovaných množstvo premiér.

Pripravili sme pre vás výber zaujímavých noviniek a horúcich tipov na streame v septembri 2022:

Love in the Villa - Netflix, 1. september

Romantická komédia o mladej žene (Kat Graham), ktorá sa po rozchode s priateľom vydá na výlet do romantickej Verony v Taliansku. Tu však zistí, že vila, ktorú si rezervovala, bola zarezervovaná dvakrát. O svoju dovolenku sa tak bude musieť podeliť so sympatickým, no cynickým Britom (Tom Hopper). Nájdu si k sebe tí dvaja cestu?

Love in the Villa poster 1

foto: netflix

The Lord of the Rings: The Rings of Power - Prime Video, 2. september

Netrpezlivo očakávaný seriál je konečne tu. Dejová linka sa bude odohrávať tisíce rokov pred udalosťami Hobita a Pána prsteňov. Začína sa v čase relatívneho mieru a pokrýva všetky hlavné udalosti Druhého veku Stredozeme - vytvorenie Prsteňov moci, vzostup Temného pána Saurona, pád ostrovného kráľovstva Númenor a posledné spojenectvo medzi elfmi a ľuďmi. Máme sa na čo tešiť!


Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s kvalitným obrazom?
Kúp si certifikovaný Android TV box s nastavením v cene, v našej ponuke máme na výber desiatky modelov. Pozri celú ponuku >


Fakes - Netflix, 2. september

Komediálny príbeh o dvoch kamarátkach (Zoe a Becca), ktorým sa podarí vybudovať jedno z najväčších impérií falošných ID v Severnej Amerike. Postupne im však tento zločin začne čím ďalej tým viac zasahovať do osobného života.

fakes poster wide

foto: netflix

Tierra Incógnita - Disney+, 8. septembra

Po tom, čo jeho rodičia pred ôsmimi rokmi záhadne zmizli, sa mladý Eric Dalaras vracia späť do mesta s úmyslom dopátrať sa pravdy. Dostane sa však do desivého sveta hororového zábavného parku Tierra Incógnita, v ktorom boli naposledy videní jeho rodičia. Spolu so svojimi priateľmi, sestrou a tetou musí Eric prekonať rôzne prekážky, aby vyriešil hádanky, ktoré ho nakoniec môžu priviesť k odpovediam na všetky jeho otázky.

tierraincognitajpg

foto: disney

Wedding Season - Disney+, 8. septembra

Večný romantik Stefan sa stretne s očarujúcou Katie a napriek jej zasnúbeniu so synom bohatého realitného magnáta medzi nimi počas leta plného svadieb vznikne milostný románik. Avšak veľmi rýchlo sa ocitnú na úteku pred zákonom, pretože sa Katie stane hlavnou podozrivou zo šokujúceho zločinu. Dokážu ujsť pred políciou a očistiť svoje meno?

WDS 101 01462

foto: disney

Cars on the Road - Disney+, 8. septembra

Jednotlivé epizódy tohto seriálu ponúkajú dobrodružné príbehy pretekárov Bleska McQueena a jeho najlepšieho kamaráta Buráka. Dvojica sa rozhodla podniknúť výlet na východ od Kardanovej Lhoty naprieč Spojenými štátmi, aby sa stretli s Burákovou sestrou. Každá jedna zastávka na ich ceste je pre nich pozvánkou na dobrodružstvo. Rovnako si tu užijete nevšedné atrakcie a vtipné nové postavičky.

Pinocchio - Disney+, 8. septembra

Známy a populárny rozprávkový príbeh o drevenom panákovi, ktorého jediným veľkým snom je stať sa skutočným chlapcom. Má ale sklony prekrucovať pravdu a vždy keď tak urobí, sa mu trochu predĺži nos. Nové spracovanie príbehu si vzal pod patronát Oscarom ovenčený režisér Robert Zemeckis. Geppetta si tu zahrá Tom Hanks, ktorému rola rezbára čo stvoril Pinocchia (Benjamin Evan Ainsworth) padla ako uliata. Vo filme sa objaví aj nová postava kočiša, ktorú stvárni Luke Evans.

pinoccio2022.jpg

foto: disney

Thor: Láska a hrom - Disney+, 8. septembra

Thor (Chris Hemsworth) sa snaží konečne nájsť svoj vnútorný mier. Ako to už ale býva, jeho cestu za odpočinkom mu naruší nepriateľ -  galaktický zabijak Gorr the God Butcher (Christian Bale), ktorého cieľom je zánik bohov. Thor sa preto rozhodne požiadať o pomoc Valkýru (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) a svoju ex-priateľku Jane Foster (Natalie Portman). Spoločne sa vydávajú za vesmírnym dobrodružstvom, aby odhalili tajomstvo Gorra a zastavili ho skôr, než bude neskoro.

Viete, že...

... pri kúpe ročného predplatného Disney+ získate 12 mesiacov za cenu 10 (v porovnaní s mesačnými platbami)? 

 

Cobra Kai (Season 5) - Netflix, 9. septembra

V piatej sezóne sa príbeh tohto seriálu zameriava na výlet v štýle The Karate Kid II, len s Johnnym a Robbym namiesto Daniela a pána Miyagiho. Otec a syn sa vyberú do Mexika a pokúšajú sa nájsť Miguela, ktorý hľadá svojho otca.

Do Revenge - Netflix, 16. septembra

Dvom pubertiačkam, Dree a Eleanor, sa začne rúcať ich stredoškolský život. Dree má problém s uniknutým sexy videom a Eleanor začne mať problémy potom, keď sa začnú šíriť klebety o jej sexuálnej orientácii. Drea a Eleanor sa preto spoja a dohodnú sa, že zatočia so všetkými, čo ich šikanujú.

AAAAQXlTI WCaRFxFUkJhHDLo6bZbHlbwSTLJT56o2xZsGYXi2zpXm6uQklwrVhBuyuQja1gOleT2 f3V2lpYGdTTPqquOSKZA1jV885EopTPNl0kdHFiBWfsfBzssiJuqg37mrLZ3Xa4e7kQ1apxbR0Q8xZ0sw

foto: netflix

Sidney - Apple TV+, 23. septembra

Dokumentárny film od výkonnej producentky Oprah Winfrey, ktorý vám odhalí neznáme fakty o živote Sidney Poitiera - legendárneho herca a bojovníka za ľudské práva.

Blonde - Netflix, 23. septembra

Biografická psychologická dráma, ktorú napísal a režíroval Andrew Dominik . Film vychádza z predlohy podľa rovnomenného románu Joyce Carol Oatesovej z roku 2000. Predstavuje beletrizovaný pohľad na život herečky Marilyn Monroe, ktorú si tu zahrala Ana de Armas. Vo vedľajších úlohách sa objavia Adrien Brody, Bobby Cannavale, Xavier Samuel a Julianne Nicholson.

AAAAQfFPsXCFTuSdBqf0mBV9-yRfFmkOfpppIykxSpRR_5MJRJ3zG73khgCEm-rKtS0W36EPkpfHB_u-UvzgqZd2d2fOmI5V6pTJ2Gpi1cQ0lhRrBbIjv-9IC5qgYt21MbAFekJmaOZjtkarlUz4YOiOHlqf8dU.jpg

The Greatest Beer Run Ever - Apple TV+, 30. septembra

Chickie (Zac Efron) chce podporiť kamarátov, ktorí bojujú vo Vietname. Rozhodne sa preto uskutočniť šialený nápad - osobne im doručiť pravé americké pivo. Cesta, ktorú Chickie v dobrom úmysle podnikne, mu čoskoro zmení život a ovplyvní jeho pohľad na svet.

maxresdefault.jpg

foto: appletv

Hocus Pocus 2 - Disney+, 30. septembra

Je to už 29 rokov, čo nerozvážny mladík zapálil sviečku s čiernym plameňom a priviedol tak späť k životu čarodejné sestry zo 17. storočia, ktoré prahli po pomste. V tomto prípade to zase budú tri stredoškolské študentky, ktoré musia pred svitaním v predvečer sviatku Všetkých svätých zabrániť nenásytným čarodejniciam v tom, aby spôsobili v Saleme ďalšiu spúšť.

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (5 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu