Najsledovanejšie filmy a seriály na Slovensku - apríl 2024

Napísal Torben 1 dňa 17 máj 2024 do kategórie Filmy a seriály, Magazín

PODĽA JUSTWATCH

S príchodom apríla sa filmové plátna znovu rozžiarili najnovšími hitmi a očakávanými návratmi. Tento mesiac, vďaka dátam od Justwatch, prinášame prehľad filmov, ktoré si získali obľubu medzi slovenskými divákmi. Od epických príbehov až po intimné drámy, náš najnovší rebríček odhaľuje, ktoré tituly dominovali v kinách a na streamovacích platformách, ukazujúc širokú škálu žánrov, ktoré rezonovali s diváckymi preferenciami..  

najsledovanejsie filmy a serialy april 2024 fb ikon ellano

Film "Chudiatko" sa vyšvihol na prvú priečku, čím potvrdil svoju obľúbenosť a silnú príťažlivosť príbehu, ktorý už v minulom mesiaci fascinoval divákov. "Oppenheimer" pokračuje vo svojej úspešnej ceste, zatiaľ čo sa na rebríčku udržiava aj stálica "Duna", ktorá si udržiava divácky záujem vďaka nedávno uvedenému pokračovaniu na streame.

Z nových titulov zaujal "Hry o život: Balada o hadoch a vtáčatkách", ktorý priniesol novú kapitolu do populárnej série. Medzi rozporuplné tituly patrí "Rebel Moon - Part Two: The Scargiver", ktorý rozširuje svoj vesmírny epický príbeh, a prekvapenie mesiaca je "Vykúpenie z väznice Shawshank", ktoré si udržuje svoje miesto v srdciach divákov ako filmová klasika. 

1. Chudiatkochudiatko film

Popis fantastického vývoja Belly Baxterovej, mladej ženy, ktorú priviedol späť k životu skvelý a neortodoxný vedec Dr. Godwin Baxter.

 

2. OppenheimerOppenheimer film

Príbeh amerického vedca J. Roberta Oppenheimera, ktorý mapuje život a jeho podiel na vývoji americkej atómovej bomby. 

 

3. Hry o život: Balada o hadoch...Hry o zivot balada o vtacatkach a hadoch film

Coriolanus Snow mentoruje a rozvíja city k ženskému holdu okresu 12 počas 10. Hunger Games.

 

4. DunaDuna chudiatko

Šľachtická rodina sa zapletie do vojny o kontrolu nad najcennejším majetkom galaxie, zatiaľ čo jej dediča trápia vízie temnej budúcnosti.

 

5. Traja mušketieri: D'Artagnanfilm Traja Mušketieri D'Artagnan 2023

D'Artagnan prichádza do Paríža a snaží sa nájsť svojich útočníkov po tom, čo bol ponechaný na smrť, čo ho privedie do skutočnej vojny, kde je v stávke budúcnosť Francúzska. 

 

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok so super obrazom?
Kúp si kvalitný Android TV box s nastavením v cene, v našej ponuke máme na výber desiatky modelov. Pozri celú ponuku >


Apríl 2024 priniesol na streamovacie platformy zaujímavé posuny v rebríčku populárnych seriálov. "Fallout" si vybojoval prvú pozíciu, čo je výrazný skok v porovnaní s novými a starými titulmi. Seriál "Problém troch telies" sa udržal na výbornom druhom mieste, čo potvrdzuje jeho stálu popularitu medzi divákmi. "Šógun", ktorý v minulom mesiaci dominoval, zostáva silný s miernym poklesom na tretie miesto, zatiaľ čo "Ripley" a "The Sympathizer" sú vítanými novinkami, ktoré okamžite zaujali publikum svojimi pútavými príbehmi.

Medzi novými prírastkami vzbudil zvlášť veľkú pozornosť "Baby Reindeer", ktorý si rýchlo našiel svoje miesto v rebríčku vďaka originálnemu obsahu a o ktorom si môžete prečítať viac v našej recenzii

1. Serial falloutFallout

V budúcnosti, postapokalyptickom Los Angeles spôsobenom jadrovou decimáciou, musia občania žiť v podzemných bunkroch, aby sa chránili pred žiarením, mutantmi a banditmi.

 

2. Serial problem 3 tesliesProblém troch telies

Osudové rozhodnutie zo 60. rokov 20. storočia v Číne odznieva v súčasnosti, kde sa skupina vedcov spojila s detektívom, aby čelili existenciálnej planetárnej hrozbe. 

 

3. Serial šogunŠógun

Keď sa v neďalekej rybárskej dedine nájde záhadná európska loď, lord Yoshii Toranaga objaví tajomstvá, ktoré by mohli nakloniť misky váh moci a zdevastovať jeho nepriateľov.

 

4. RipleyRipley seriál

Zámožný muž menom Ripley, ktorý žije v 60. rokoch v New Yorku, je najatý bohatým mužom, aby priviedol svojho syna tuláka domov z Talianska.

 

5. Seriál the sympathizerThe Sympathizer

Na konci vietnamskej vojny uteká závod, ktorý bol súčasťou armády južného Vietnamu, do Spojených štátov a usadí sa v utečeneckej komunite, kde pokračuje v tajnom špehovaní a podávaní správ Viet Congu.

 


A nakoniec ešte infografika s pohľadom na kompletný prehľad celého rebríčku TOP 10 seriálov a filmov za uplynulý mesiac:

najsledovanejsie filmy a serialy april 2024


Ostaňte s nami v kontakte, pridajte si nás na Facebook, kde sa o nových konfiguráciách dozviete najskôr, sledujte nás na TwitteriInstagrame, či Tik-Toku, alebo sa prihláste na odber nášho newsletteru. 

Hodnotenie článku

5.0/5 rating 1 vote

Zdieľajte článok

Autor textu

Komentáre (2)

 • sweet

  sweet

  28 jún 2024 v 23:58 |
  zdravím..mám podobný problém.príjmac mám vu+uno4k se. dal som na toroidalnu antenu t90 3 LNB 0,8 19,2 23,5..tak to chcem chytať.použil som DiSEqC přepínač S8/2PCN-W2. začal som jednoduchým sposobom,čiže A B C a k tomu družice v tunery A. no nič.. potom podla toho navodu tu.ze diseqc 1,1 a to ako to tam je stále nič..kde môže byť chyba?signál som skúšal každé LNB samostatne,a aj somnašiel kanály,čiže signaly sú všetky v poriadku ...
  Ďakujem vopred za radu...

  Odpovedať

  • Ivan

   Ivan

   02 júl 2024 v 11:01 |
   Dobrý deň.
   Nemá Váš diseqc prepínač pod ochranným krytom na tele prepínača micro prepínače ktorými si navolíte mód diseqc 1.0, 1.1 a pod. ? Pozrite nálepku na ochrannom kryte prepínača tam bývajú zobrazené módy prepínača a polohy prepínačov. Ak ho chcete v diseqc1.0/1.1 tak musíte dať prepínače do príslušnej polohy(podľa nálepky na prepínači alebo podľa návodu k prepínaču). Ak používate nesprávny mód diseqc tak tam môže byť problém.

   Odpovedať

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu