Najsledovanejšie filmy a seriály na Slovensku - október 2022

Napísal Torben 1 dňa 09 november 2022 do kategórie Filmy a seriály, Magazín

PODĽA JUSTWATCH

Ak pri úpornom hľadaní tých najlepších filmov a seriálov strácate energiu, nechajte sa inšpirovať tými najsledovanejšími. Nemajte obavy, nebudú to u nás neznáme tituly prevzaté zo štatistík v USA, či iných krajín. Nasledovné tipy sú totiž zoradené podľa sledovanosti slovenských divákov naprieč streamovacími platformami za mesiac október 2022, ktoré sme pre Vás pripravili v spolupráci so službou JustWatch. Ak ešte nepoznáte JustWatch, odporúčame si prečítať naše predstavenie tejto služby.

justwatch banner velky 8779

Poďme najprv na najsledovanejšie filmy za október 2022. Tom Cruise so svojím Top Gunom Maverick kraľoval rebríčku dva mesiace, predbehol ho horový príbeh Barbar, ktorý nájdete paradoxne na rodinnej platforme Disney+, kde je aj ďalšia hororová, 54 minútová chuťovka Werewolf. Do TOP 5 sa nám po troch mesiacoch vrátil dobrodružný film Uncharted a objavil sa v nej aj globálne najsledovanejší seriál Netflixu za 40. a 41. týždeň - mysteriózna dráma Najšťastnejšie dievča pod slnkom s Milou Kunis. 

Kliknutím na poster (obrázok) sa dostanete na hodnotenie filmu na portáli ČSFD.sk, kliknutím na nápis "Kde sledovať..." sa dostanete na stránku Justwatch, kde uvidíte platformu, na ktorej sa dá daný film sledovať online.

1. BarbarTop Gun Maverick movie 665

Žena ubytovaná cez Airbnb zistí, že dom, ktorý si prenajala, nie je taký, ako sa zdá. V dome totiž býva cudzí muž, ktorý sa odtiaľ nechystá odísť.

Kde sledovať Barbar?


2. Top Gun: Maverick Top Gun Maverick movie 665

Po viac ako tridsiatich rokoch služby ako jeden z najlepších pilotov námorníctva je Pete Mitchell tam, kam patrí, ako odvážny testovací pilot posúva hranice.

Kde sledovať Top Gun: Maverick?


3. Vlkolak - nočný lovecwerewolf

Počas temnej a pochmúrnej noci sa z tieňa vynorí tajná kabala lovcov príšer a po smrti svojho vodcu sa zhromaždí v predtuchom Bloodstone Temple. 

Kde sledovať Vlkolak - nočný lovec?


4. Najšťastnejšie dievča pod slnkomday shift poster 5454

Žena v New Yorku, o ktorej sa zdá, že má veci pod kontrolou, čelí traume, kvôli ktorej sa jej život zamotáva po natáčaní dokumentu.

Kde sledovať Najšťastnejšie dievča pod slnkom?


5. UnchartedThirteen Lives 877

Pouličného inteligentného Nathana Drakea naverbuje skúsený hľadač pokladov Victor „Sully“ Sullivan, aby získal späť majetok, ktorý nahromadil Ferdinand Magellan.

Kde sledovať Uncharted? 


Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok so super obrazom?
Kúp si kvalitný Android TV box s nastavením v cene, v našej ponuke máme na výber desiatky modelov. Pozri celú ponuku >


Kompletné poradie filmov nájdete na konci článku. Rod draka sa nám po troch mesiacoch vrátil na vrchol seriálového rebríčka, Príbeh Jeffreyho Dahmera sa prepadol na piate miesto. Ak Vás zaujímajú detaily tohto serálu odporúčame prečítať náš článok Realita vs. fikcia. Ako už ukázal rebríček filmov, tak aj v seriálovom rebríčku sa objavilo mnoho hororov a thrillerov, vidieť, že Halloween mal vplyv aj na výber toho čo chceme sledovať. Spomenieme seriály The Watcher a Kabinet kuriozít Guilerma Del Tora z produkcie Netflixu, či seriálu The Peripherals z produkcie Amazon Prime Video.

Kliknutím na poster (obrázok) sa dostanete na hodnotenie seriálu na portáli ČSFD.sk, kliknutím na nápis "Kde sledovať..." sa dostanete na stránku Justwatch, kde uvidíte platformu, na ktorej sa dá daný seriál sledovať online.

1. Top Gun Maverick movie 665Rod draka

House of the Dragon nadväzuje na populárny seriál Hra o tróny a rozpráva príbeh o vojne o vnútorné dedičstvo v rámci rodu Targaryen na vrchole jeho moci.

Kde sledovať Rod draka?


2. Vidím Váswatcher

Rodina sa presťahuje do svojho vysnívaného domu na predmestí, len aby zistila, že zdedila nočnú moru - zlovestné listy, podivní susedia a desivé vyhrážky.

Kde sledovať Vidím Vás?


3. Medium seriálMédium

Mladá žena, ktorá uviazla v malom apalačskom mestečku, jediný únik z každodennej práce je hranie pokročilých videohier. Pri teste nového videoherného systému ju však čaká prekvapenie. 

Kde sledovať Médium?


4. Kabinet kuriozít Guillerma Del Torakuriozity del tora

Bizarné nočné mory sa odohrávajú v ôsmich príbehoch o terore v tejto vizuálne úchvatnej hororovej zbierke, z ktorej vás brnie chrbát, kurátorom Guillerma del Tora.

Kde sledovať Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora?


5. Monster:Príbeh Jeffreyho Dahmeradahmer

Príbeh príšery z Milwaukee rozprávaný z pohľadu obetí a nekompetentnosti polície, ktorá umožnila rodákovi z Wisconsinu vydať sa na niekoľkoročné zabíjanie.

Kde sledovať Príbeh Jeffreyho Dahmera?


Chceš doma zažiť filmy a seriály na veľkej uhlopriečke ako v kine?
Kúp si projektor s technológiou LED, v našej ponuke máme aj prenosné modely. Pozri celú ponuku >


A nakoniec ešte infografika s pohľadom na kompletný prehľad celého rebríčku TOP 10 seriálov a filmov za uplynulý mesiac:

najsledovanejsie serialy a filmy oktober 2022

Hodnotenie článku

5.0/5 hodnotení (3 volieb)

Zdieľajte článok

Autor textu

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu