× Ak máte otázku na prijímač Technisat, tu založte novú tému

Vu+uno 4k se

Viac
23 jan 2021 20:38 #25064 od mavaf3f
Odpoveď od mavaf3f na tému Vu+uno 4k se
Open ATV 6.4 na uno4kse bezim aj ja, mna zaujima ale konkretna verzia oscamu.. Zial satelit som nekupoval na eshope tunak, takze nemam pristup k verziam, ktore bundluju a preto sa pytam ci aspon neviete napisat konkretnu verziu.. skusim pozhanat a ponastavovat, vdaka..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
02 feb 2021 17:34 #25087 od Brembo
Odpoveď od Brembo na tému Vu+uno 4k se
Tak som prešiel z online aktualizácie,ktorá fungovala na tento nový od Ellana. Nefunguje žiadna stanica,ani po preladení. Nájde z povodných staníc tak 50%,zvyšných 50 je neaktívnych. Preskenované niekokrát,chýba cam pre Skylink Irdeto-Ice,takže pojdu jedine stanice pre karty Irdeto ,ked vobec pojdu. Za mna neaktualizovat cez balík Ellana!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
02 feb 2021 18:59 #25089 od mod
Odpoveď od mod na tému Vu+uno 4k se
Úplný nezmysel. Zálohy sú plne funkčné, v prijímačoch ich má nainštalované už niekoľko desiatok užívatelov. Odporúčam skontrolovať nastavenie tunerov, alebo rozvod.

Oscam ICE-IRDETO tam už nie je, je tam nový, ktorý je pre všetky karty skylink (okrem M7), čiže aj pre ICE preklopené do 0624.

Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
02 feb 2021 20:21 - 04 feb 2021 14:13 #25091 od Brembo
Odpoveď od Brembo na tému Vu+uno 4k se
tak rozbehnut to nebolo vobec jednoduché. Tunery nastavené správne,no karta nedekodovala programi. Niekokrát preinštalované VTI a čakat na nabehnutie karty cca 1,5 hod . Musel som vložit kartu do iného satelitu a spat a počkat tu cca 1,5 hod.Teraz už funguje normálne-okrem tých nových. Prestalo fungovat ovládanie dialkovým ovládačom TV,nech už to nastavím akokolvek. Dialkový ovládač VU ale zase zapne i vypne TV ale spatne nič. Asi prejdem k predošlej verzii a aktualizujem ju online-to aspon fungovalo na 100 %. Tak dnes mi odpovedali na otázku,že prečo mi nejdu nové programi-vraj je potrebné mat licencovaný prijímač alebo si zakupit dekodovací modul-nebudem kupovat do satelitu dekodovací modul,ked ho možem vložit priamo do TV-rozdiel v tom nebude,prídem o všetky výhody. Vidím,že Skunk Link robí všetko pre to,aby som prešiel ku konkurencii.
Posledný krát upravené:04 feb 2021 14:13 Brembo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
06 feb 2021 16:27 #25110 od mavaf3f
Odpoveď od mavaf3f na tému Vu+uno 4k se
Aha, tak uz aj mne od predvcera niektore programy nejdu rozkodovat cez internu citacku a oscam a niektore korektne idu.. Rsp. sa to skorej javi ako keby to nevedel poriadne ani naladit nie to este dekodovat, v logoch oscamu ani nevidim, ze by sa snazil nieco robit po prepnuti..

Mam to brat teda tak, ze je to uz finalny stav s internou citackou + oscam, alebo pri pouziti nejakej inej verzie oscamu pripadne ineho nastavenia by to este malo ist.. a pojde to uz teda len v licencovanom CI bez oscamu?

Predpokladajme, ze sluzby su korektne zaplatene a posielanie zapisov na kartu bolo skusane niekolko krat..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
07 feb 2021 16:42 #25111 od jan58
Odpoveď od jan58 na tému Vu+uno 4k se
Ak tie niektoré stanice sú tie, ktoré majú vyššie zabezpečenie layer2b, tak na tie ti oscam nepomôže a musíš použiť dekodovací modul. Alebo prejsť inam: digitalne.ellano.sk/magazin-7/rady-a-tip...d-skylinku-do-antiku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
08 feb 2021 11:46 #25115 od Brembo
Odpoveď od Brembo na tému Vu+uno 4k se
Skunklink niektoré programi opat zrušil a pridal nové. Tie nové pojdu jedine v ich ultrakvalitných licencovaných zázrakoch alebo v CI module,čím samozrejme okamžite stráca význam používat VU+-budeš moct nahrávat jediný program a budeš nutený pozerat len ten jeden program počas nahrávania. Takže fakticky možeš rovno pchnut modul rovno do televízora. Alebo používat 2 karty Skunklinku,jeden v čítačke a druhu v CI-čo žiadny šialenec neurobí. Funkčnost predplatenia 2.karty pre 2 TV je otázna,alebo ich poslat do riti a prejst ku konkurencii-velký výber nie je.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
01 mar 2021 14:11 #25204 od monusak
Odpoveď od monusak na tému Vu+uno 4k se
Mam takýto problém. Pri zapnutí prijímača pri niektorých kanáloch mi nenabehne kanál napr, Jednotka, Dvojka a pod. Musím prepnúť na iný kanál potom naspäť na Jednotku a potom to už ide.
V čom môže byť problém? Predtým som mal roky VU+ solo SE a tam mi to nerobilo. Proste som len vymenil starý za nový.
Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
02 mar 2021 08:26 #25205 od mod
Odpoveď od mod na tému Vu+uno 4k se
Asi používaš oscam pre ICE kartu, ktorý ju preklápa do Irdeta, ten to zvykne robiť. Ak si ho kúpil v ellane, napíš na podporu emailom, pomôžu.

Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.196 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu