× Pokec o čomkoľvek

Amiko Alien2 - Nastavení motoru, Spark, Enigma, Setting, atd

Viac
14 feb 2014 15:44 #8020 od Radovan111
V příjmači a když spustím Spark Editor 1.7 v počítači :( tak v počítači přesně tak jak v příjmači

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 feb 2014 15:47 #8021 od TitusXX
Myslím že by to malo ísť v menu stb...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 feb 2014 15:52 #8022 od TitusXX
Tento postup som našiel
postup upravy programu Spark u Alien2.
Dame flešku dozadu do pristroje.
Pak MEnu-System-Aktualizace-Database Transformer
zkontrolovat cestu na Storage/c
dame Červený OUTPUT, natáhne se na flešku setting kanalu.
Dáme do kompu flešku,otevreme v SPARK EDITORU1.7, přehážeme i po skupinach kanály a dáme SAVE AS ...vyberem složku v PC kde se uloži tyto upravené soubory.
Soubory na flešce jimi přepíšeme,dáme do boxu zpátky najedem na DATABASE TRANSFORMER a stiskneme ZELENY Load...počkame až se seting uloží....
POZOR,neuklada DVB-T,i když je vidi a pracuje s nima ,proto dvb-t naskenovat dodatecne.


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 feb 2014 15:57 #8023 od Radovan111
Děkuji Vám zkusím to :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
14 feb 2014 16:03 #8024 od ZdenekMi
Akorát pozor na to, že každý asi mluvíte o něčem jiném :-)

Radovan111 chce změnit pořadí družic.

TitusXX ty mluvíš správně o tom, že by měly být seřazené kanály tak, aby se neskákalo z jedné družice na jinou. Družice můžou být v seznamu klidně přeházené. Ale správně musí být seřazené kanály z jednotlivých družic.

Zdenek

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 feb 2014 16:07 #8025 od Radovan111
Ano tak jsem to udělal- jak popisují- ale jak dál

přehážeme i po skupinach kanály a dáme SAVE AS ...vyberem složku v PC kde se uloži tyto upravené soubory.
Ano už jsem na to přišel ale to jdou pouze kanály uspořádat- dát do favoritních atd. to lze ale u kanálů to jsem teď zkoušel ale ne u družic :(
Ano jak pan inženýr píše ja chci seřadit družice a popřípadě přidat- upravit družice ale ne kanály :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
14 feb 2014 16:11 #8026 od ZdenekMi
Radovan111 na řazení družic se vykašli a nech je jak jsou. Seřaď si jen kanály, aby ti šly správně po jednotlivých družících jak jsou na obloze. To je jediný je důležitý.

Zdenek

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 feb 2014 16:16 #8027 od TitusXX
Myslím že v stb sú družice prednastavené výrobcom,ale malo by sa to dať meniť v Menu,niektoré stb túto možnosť majú...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 feb 2014 16:21 #8028 od Radovan111
Tak jak teď přemýšlím pokud to nejde takové podle mě základní úpravy třeba ty družice, aby byly pěkně seřazeny ve sloupci třeba vzestupně- nemyslím podle abecedy ale podle stupnice třeba od východu k západu
Prostě tak na co potom ten program Spark Editor je?
Já vím pane inženýre děkuji Vám, ale já jsem si chtěl udělat prvně ty družice, tak to budu muset pokud je ta Enigma2 lepší tak začít asi s tou Enigmou. A nebo Enigma 2 je součást Sparku?

Ten Spark se mě nelíbí, když toto s těmi družicemi neumožňuje.- taková podle mě základní věc- seřazení družic a přidání družic

A nebo nakonec se naštvu a vyhodím to Amiko a budu muset si pořídit Dreambox- sice se mě nelíbí dizajn toho příjmače, ale dreambox to určitě bude asi zvládat, anebo taky ne? :(
Tož to mě teda štve :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 feb 2014 16:22 #8029 od TitusXX
Presne tak,kašlal by som na družice a uložil by som si kanály v poradí jak idú družice...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
14 feb 2014 16:29 #8030 od ZdenekMi
Já jsem ten seznam družic nikdy neměnil.
Nedokáži bohužel říct, který přijímač to umožňuje, a který ne.

Ale seřazení družic v seznamu v přijímači má jen informativní charakter a ne funkční.
Je mě jasné, že si je chcete seřadit, protože to opticky lépe vypadá, ale funkčně to nemá význam. A proto to možná často výrobce ani neumožňuje.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 feb 2014 16:29 #8031 od Radovan111
Tož to je pěkně hnusné toto
aby třeba bylo: Hispasat 30.0W
a pod ním: Eutelsat W6 21.5 E

a pak AsiaSat 105.5 E to je divné řazení- to jsem napsal příklad jak to je u mě řazené :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 feb 2014 16:34 #8032 od Radovan111
Ano děkuji pane inženýre :)

Škoda že tam nejde použít software ten dreamset a to je prosím software pro Dreambox? Nebo pro jaké příjmače?
V tom softwaru to normálně jde :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
14 feb 2014 16:35 #8033 od TitusXX
No to je,ale čo už, :(


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
14 feb 2014 16:39 #8034 od ZdenekMi
No jo, jenže je otázka, jestli pak soubory poeditované v Dreamsetu a naimportované zpět do Amiko budou funkční. To netuším, musel by jste vyzkoušet.

Zdenek

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.274 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu