× Pokec o čomkoľvek

Amiko Alien2 - Nastavení motoru, Spark, Enigma, Setting, atd

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
11 feb 2014 17:50 #7905 od ZdenekMi
Vykašli se na tu původní firmu. Poptej se a zkus v okolí co bydlíš sehnat nějakého ověřeného a spolehlivého satelitního technika, který se ti na to podívá. Když bude šikovný a bude mít víc snahy, než ta původní firma, tak ti to musí úspěšně rozchodit. Podle mě s tím sám nic nenaděláš.

Zdenek

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
11 feb 2014 18:00 - 11 feb 2014 18:03 #7906 od Radovan111
Eště tady k tomu,
uvažuju o tom držáku- vždyť to není přece možné aby ten držák byl furt ve vodorovné poloze- vždyť stačí trochu aby zafučal větr a určitě to kůsek uhne, aj když je to pořádně utáhlé a zakontrované matkama, a to já mám ještě provrtané ty tři díry co uchycují konzoli durch přes stěnu jak jsem jim to řekl aby to udělali a dali mě tam kontramatky.

A to samé je to u toho motoru- tam je matek spoustu a aj když jich utáhnů a zakontrují kontramatkama tak za chvíli je to podle mňa povolené a uhnuté a ještě parabola hliníková 120 cm co mám., a može sa nastavovat furt dokola.

Myslím si že je to nemožné to 100% tně nastavit, aby to časem neuhlo,

jak jsem psal už několikrát tu byla ta firma a vždy vzali cca 1000Kč za nastavení motoru- jen motoru- příjmač nenastaví

Ukazovali mě na měřáku tedy když tu byli naposledy tak byly síla aj kvalita signálu skoro stoprocentní- nevím už kolik, bylo mě řečeno, že se nikdy nedosáhne 100%

MOŽNÁ ŽE JSEM BLBÝ, ALE NEVĚŘÍM TOMU, ŽE SE TEN MOTOR NASTAVÍ NA 100%, MOŽNÁ TAK NA CHVÍLI NA NĚKOLIK HODIN, ALE URČITĚ NÉ DNŮ, NEŽ TROCHU ZAFUČÍ VÍTR., to by musel ten držák podle mě aby neuhnul tak místo těch třech dír co má na uchycení tak tak šest aj víc dír aby neuhnul, :( :(

A kdybych tu parabolu měl třeba umístěnou v rodinném domku, tak to je něco jiného- tam bych to mohl nastavovat furt- každů chvílu, ale v paneláku furt lítat na střechu- to je blbé :(

a to samé ten motor, nevím co s tím budu dělat.
Jak jste mě předtím psal, nejlepší je stabilní držák bez motoru třeba ze čtyřma konvertorama, bez motoru.
A já prostě chci motor :) :)
Posledný krát upravené:11 feb 2014 18:03 Radovan111

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
11 feb 2014 18:08 #7907 od TitusXX
Ja mám motor uchytený na tyči,tá je privarená ku zábradliu,takže ju nepohne a signál je 99/90.
Záleží aj čo za mechanizmus je vo vnútri či silonové kolečka a či duralové...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
11 feb 2014 18:20 #7910 od Radovan111
To ano to máte pravdu, pokud je přivařená k zábradlí tak tam je pravděpodobnost skoro nulová že se pohne,
ale zase jak píšete može zase zdechnut moror- myslím tím ozubené kolca pokud sů plastové tak sa možů pohnut.
PROTO JSEM JÁ VYHODIL TEN MOTOR STAB hh120 PROTOŽE MĚ BYLO ŘEČENO ŽE MÁ KOLCA A MECHANIZMUS PLASTOVÝ.

Tak jsem si objednal ten Sky Sat 3900 v prosinci 2013 - tam píšů že má kolca kovové aj mechanizmus, ale jak vidím tak asi taky asi nic moc kvalitní nebude, když tu byli v prosinci roku 2013 a nastavovali ho a byly hodnoty taky asi jak u Vás 90/90 a teď je únor 2014 a teď jsou hodnoty cca 70/70 tak za dva měsíce uhnul :( a to je dva měsíce co je namontovaný :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
11 feb 2014 18:28 #7911 od TitusXX
Len je otázne že čo uhlo,motor či držiak alebo parabola... :S


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
11 feb 2014 18:46 #7914 od Radovan111
To máte pravdu, ale zajímavé je že už to uhýbá několik let a pořád dokola :( :( :(

Musím tu někoho splašit,

Ale k něčemu se tu veřejně přiznám-budu vypadat jak vůl- přiznávám jednomu dotyčnému, nebudu zatím jmenovat, který mě sliboval, že mě to tu bude seřizovat. tu parabolu a ten motor,
bere od Ellana i zboží a velice si Vás chválil, že jste velice seriózní firma, já si to o Vás myslím taky

Já jsem si totiž koupil takový měřák je to Openbox tady je na porovnání- nevím přesně jestli to byl zrovna tento, ale podobný- stál mě několik tisíc

aukro.cz/satelitni-vyhledavac-openbox-sf20-i3953190704.html

abych to mohl měřit- ty signály , protože jak píšu jaksi to už uhýbá několik let, asi od začátku,

pán má měřák za několik tisíc a nemožu ho tu jaksi dotáhnout- ale jo byl tu před měsícem a že dobré,
Ale na co, stejnak bych asi ten měřák mě by byl k ničemu, on satelity montuje ne profesionálně, ale amatérsky- tak ať mu slouží, byl jsem blbej no že jsem mu ho asi dal.

Ale to nic to jen tak na okraj- možná že jsem to tu neměl ani psát abych neporušil pravidla, kdyžtak se to smaže :( :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
11 feb 2014 19:00 #7916 od TitusXX
Ked to máš na streche na činžáku,tak sám to bez meráku nenaladíš.Jedine dve vysielačky alebo cez telef...


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
11 feb 2014 19:05 #7917 od Radovan111
Ano, děkuji, to máte pravdu, jak na parabolu nevidíte a je to několik pater konkrétně tři, koaxiál skoro třicet metrů- takže útlumy- kabel se mohl někde přeseknout :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
11 feb 2014 19:07 #7918 od ZdenekMi
Škoda, ten měřák by jste určitě dobře prodal.
A jestli jste mu ho dal, tak ať k vám nakluše a trochu se za to snaží....

Jak píše TitusXX - pokud se to neustále opakuje, tak je potřeba zjistit v přesně tkví problém, co není dostatečně stabilně přidělané nebo seřízené. A ten problém pak pořádně vyřešit. Jinak se s tím budete trápit pořád dokola a utrácet další peníze.

Pokud k vám někdo opakovaně chodí a za každé seřízení si řekne 1000 Kč a nic víc s tím nedělá, tak z vás jen tahá peníze. Musí se na to podívat někdo, kdo bude mít snahu najít příčinu neustálého rozlaďování a tu odstranit. A nechte si na to od něho dát záruku. Prostě musí se to udělat pořádně.

Zdenek

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
11 feb 2014 19:10 #7919 od TitusXX
V robote som si montoval sat, a koax som ťahal 80m a nevšimol som žiadny útlm,občas hodí nejaké kocečky,ale inak fachčí v pohode a je starí Strong
90cm parabola,2 x lnb + diseqc.


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
11 feb 2014 19:14 #7920 od Radovan111

ZdenekMi napísal: Škoda, ten měřák by jste určitě dobře prodal.
A jestli jste mu ho dal, tak ať k vám nakluše a trochu se za to snaží....

Jak píše TitusXX - pokud se to neustále opakuje, tak je potřeba zjistit v přesně tkví problém, co není dostatečně stabilně přidělané nebo seřízené. A ten problém pak pořádně vyřešit. Jinak se s tím budete trápit pořád dokola a utrácet další peníze.

Pokud k vám někdo opakovaně chodí a za každé seřízení si řekne 1000 Kč a nic víc s tím nedělá, tak z vás jen tahá peníze. Musí se na to podívat někdo, kdo bude mít snahu najít příčinu neustálého rozlaďování a tu odstranit. A nechte si na to od něho dát záruku. Prostě musí se to udělat pořádně.

Zdenek


Ano to máte pane inženýre pravdu, musí přít ten co jsem mu dal ten měřák, on mě totiž sliboval, že nevím jestli to tu mám napsat že mě řekne aj jak příjmat placené programy načerno, a tak, tak jsem mu blbec dal ten měřák, a že mš do mšřáku dá české menu- dal si ho ale pro sebe, aby mohl měřit :( :( :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
11 feb 2014 19:16 #7921 od TitusXX
To neni technik,to je tahač penez,od neho ruky preč!!!


AB-Cryptobox 500/550/600/650/700/750/800


Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie. Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
11 feb 2014 19:20 #7923 od Radovan111
Ano to máte pravdu- to ty peníze ode mě vytáhla ta původní firma, protože jsem jich volal, protože ten co jsem mu dal ten měřák tak nechtěl příjít :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar Autor témy
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
11 feb 2014 19:20 #7924 od ZdenekMi
Jen z vás tahá peníze a drahé věci. Tvrdě mu sdělte, že chcete měřák vrátit. Klidně mu pohrozte, že jinak dáte oznámení na policii. Pokud stál měřák několik tisíc, tak by to byl již trestný čin.
Pokud ho z něj dostanete nazpátek, tak ho pak prodejte na Aukru. Vám bude více méně na nic a aspoň za něj dostanete nějaké peníze nazpátek.

Zdenek

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
11 feb 2014 19:30 #7925 od Radovan111
Děkuji Vám, budu to řešit.

Přeji hezký večer
Radovan

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.233 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu